Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Originální dárek k výročí pro muže

Blíží se výročí vašeho vztahu a vy byste rády partnera překvapily něčím výjimečným a originálním? Máme pro vás řešení. Dárek k výročí pro muže vyberete za pár okamžiků a bez námahy. Navíc to bude dárek, na který jen tak nezapomene, protože se v něm snoubí radost, překvapení, vzrušení i zážitek. A o jakém dárku je řeč? O dárkových bednách s páčidlem z e-shopu Manboxeo.cz.

Dárkové bedny Manboxeo jsou charakteristické způsobem otevírání. Zatímco ostatní obyčejné dárky muž vybalí z balicího papíru nebo celofánu převázaného mašlí, dárkovou bednu si musí sám vypáčit přiloženým páčidlem. A jelikož je zatlučená pevně, čeká ho opravdové páčení. Dárek k výročí pro muže se tak bude pojit s nezapomenutelným zážitkem.

Jaký obsah vyberete?

Na vás bude pouze vybrání prémiových obsahu, který mu udělá největší radost. Jako dárek pro přítele k výročí se třeba perfektně hodí bedna s páčidlem plná specialit, které si může vychutnat spolu s vámi. Skvělým dárkem bude také dárkový box pro vinaře, kde najde kvalitní moravské víno a spousta prémiových dobrot. A pokud přítel ujíždí na sladkém, určitě zvolte bednu Manboxeo plnou sladkostí. Najde tu originální příchutě typických západních značek jako Reese’s, Hershey’s nebo M&M’s.

Originální dárek k výročí může být také domácí pivovar zabalený ve větší, tmavě opálené bedně KPZ. Přítel si tak splní dávný sen uvařit si vlastními silami to správně vychlazené pivo. Tahle stylová bedna s páčidlem v sobě ale zrovna tak může ukrývat spoustu mleté kávy z rodinné pražírny nebo poctivé masové a pivní speciality. Ať už sháníte dárek k ročnímu výročí, nebo dárek k výročí vztahu několikaletého, tohle bude ta správná volba.

Manboxeo

Dárky, které jsou osobní a stylové

Výročí samozřejmě oslavuje lásku mezi vámi a ukazuje, jak se stále máte rádi. Proto si možná říkáte, že byste raději zvolili nějaké romantické dárky k výročí. Ale přesně taková může být i bedna s páčidlem od Manboxeo.cz, protože si ji můžete uzpůsobit a vylepšit podle sebe.

Nejen, že ke každému dárku lze zdarma přidat osobní vzkaz, bedny můžete nechat také vyzdobit třeba 3D čísly, které budou symbolizovat výročí vztahu či důležité datum, nebo třeba i společnými fotografiemi. Na bedny se dá také přidat krásný zamilovaný motiv a nechat ji potisknout červenými srdíčky. Dárek k výročí pro něj tak bude nejen zajímavý a zábavný, ale i romantický a osobní.

Na e-shopu Manboxeo.cz kromě dárků pro muže najdete také dárky pro ženy a pro děti, originální dřevěné 3D stavebnice a spoustu dalších unikátních produktů. Všechny dárky jsou navíc doručovány zdarma, a to buď do druhého pracovního dne, nebo dle vašeho výběru datumu doručení.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Originální dárek k výročí pro muže