Menu
TOPZINE.cz
Sex a vztahy

Orální sex: Pravá slast pro vaše mlsné jazýčky

Taťána Kročková

Taťána Kročková

16. 10. 2010

Zamýšleli jste se už někdy nad tím, proč lidé milují orální sex? Ano, milují, ba dokonce přímo zbožňují. Několik málo zatvrzelých odpůrců, kterým tohle orální dovádění připadá nepřirozené nebo odporné, má především problém s přijímáním sama sebe. Podstatou života (a orálního sexu) je zachování rovnováhy (mezi přijímáním a dáváním).

Foto: Pavel Srb, Topzine.cz

Přijímání a dávání

Ano, tak jako přijímáme potravu ústy a vydáváme ji konečníkem, tak přijímáme lásku, pozornosti a doteky od druhých. A pokud přijímáme, musíme umět také dávat. Polibek je nejkrásnější a nejpřirozenější výměnou mezi dvěma lidmi. Výměnou čeho? Odpověď je stručná. Výměnou všeho. Lásky, pozornosti, sympatií, přitažlivosti, oddanosti, zamilovanosti, touhy, chtíče, něhy, vášně, v mnoha případech i slin či čehokoli dalšího. Do podrobností zacházet nemusíme. Polibek je intimnější než sex. O tom není pochyb. To, co přijímáme ústy, je prazáklad života jako takového. Bez potravy bychom totiž nežili.

Láska jako potrava duše

Všechno, co líbáme, olizujeme a sajeme, je pro nás předmětem hodným zbožňování. Je to naše potrava. Už malé dítě saje z prsu své matky. Živíme se ústy, komunikujeme ústy.

Orální sex je velice intimní proces a nevztahuje se pouze na dráždění pohlavních orgánů. Laskání celého těla ústy a jazykem je pravá slast pro pravé požitkáře. Tělo se stává potravou, kterou si připravujeme po malých kouscích, líbáme se nejen s ústy toho druhého, ale s celým jeho tělem. Líbáme se s jeho pohlavním orgánem. A to, co dáváme, také dostáváme. Ideální je dávat i přijímat zároveň. Polohu šedesát devět jistě netřeba představovat.

Děkuji, nechci?

Štítím-li se pohlavního orgánu svého partnera a nemám-li chuť dotýkat se ho ústy, štítím se také svého pohlaví a sexuality vůbec. Nedokážu-li dávat, nedokážu ani přijímat a totéž platí také naopak. Jen opravdu sobecký člověk se nechává orálně uspokojovat bez toho, aniž by vrátil, co dostal.

Foto: Pavel Srb, Topzine.cz

V případě nechuti k orálnímu sexu samozřejmě nemám na mysli extrémní situace, kdy se nám nabízí pohlavní orgán týden nemytého člověka. Hygiena je samozřejmostí a pokud plane vášeň, je zcela jedno, zda jste zrovna vyšplhali na kopec, jste nemytí, špinaví a zpocení po celodenní túře.

Orální znásilnění

Záleží také na způsobu, jakým své tělo nabízíte. Pokud své partnerce s rozkoší zarazíte svůj úd až do krku a držíte jí hlavu tak pevně, že se nemůže ani pohnout, přičemž jí na závěr ještě vyčítáte, jak si mohla dovolit nespolknout vaše sperma, nedivte se, že příště nebude mít chuť tohle absolvovat znovu.

Nedobrý pocit může mít také muž, jehož žena přiváže k posteli a na dvě hodiny se mu posadí na hlavu.

Dělám to dobře?

Tak na tyhle otázky se všem doporučuje slušně řečeno vykašlat. Co dělá dobře jednomu, nemusí dělat dobře druhému. Provádět orální sex podle příručky je to nejhorší, co můžete udělat. Nechte svá ústa a svůj jazyk mluvit svou vlastní řečí. Jak mluvíte s druhými, tak mluví také oni s vámi. A zákon akce a reakce také znáte, že?

Sladký tip na závěr:

Je podzim. Chladno. Fouká vítr. Spousta z vás trpí nachlazením a je náchylnější k virózám všeho druhu. Máte rádi med? Je zdravý. Obsahuje spoustu vitamínů a na počínající chřipečku jako dělaný. Bavíme se o orálním sexu? Bavíme. A už víte, co s tím medem? Příjemnou zábavu a pozor na peřiny a prostěradla, ať nemusíte zbytečně prát. Jíst se má u stolu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Orální sex: Pravá slast pro vaše mlsné jazýčky