Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Oprašte discokoule, dolijte sklenky; Kesha přišla na panáka! Blah Blah Blah

Redakce

Redakce

29. 3. 2010

l_351479a28ec7498f92312f1315da46a4Hlavní, na čem tahle dívka staví, je vzhled á la ranní kocovina a tohle se bohužel týká nejen její fyzické stránky. I poslech jejího prvního počinu Animal se dá s kocovinou lehce srovnat.

Zdroj: Myspace

Kesha - Animal, Zdroj: archiv

Jak to zajímavě začalo, o to hůř skončilo. Debutové CD Animal 23leté zpěvačky z Los Angeles se prezentovalo hitovkou Tik Tok, která, pomineme-li její hloupý a dětinský text, slušně cloumala žebříčky hitparád i davy fanoušků. Hlavním důvodem bylo zřejmě to, že publiku je jedno, co se za angličtinou skrývá, hlavně že to pěkně duní a rozhýbe dav.

Bohužel, ne všechny písně jsou tolik chytlavé jako jmenovaná Tik Tok. Deska je plná tanečních songů s rádoby rebelskými texty o ranním zvracení, nekončících párty a kocovině.

Co ta holka chce?

Druhým (a zároveň i konečným) tématem je opačné pohlaví. Objekt touhy ji buď nechce, podvádí nebo nudí. Drsná zpěvačka zkrátka nikdy není spokojená. Ale má svou image, která by mohla třeba zachránit to, že její křik se ne vždy podobá zpěvu.

Zdá se, že autorka textů, samotná Ke$ha, má opravdu zajímavý a plnohodnotný život. Poslechem alba se mimo jiné obohatíte i o spoustu užitečných sprostých výrazů v angličtině, protože její slovní zásoba je v tomto ohledu enormní.

Královna zvířat

Album je vlastně pojmenováno velmi přiléhavě; Animal (zvíře). Kdyby totiž náhodou někdo nepochopil ani z jejího vzhledu ani z muziky, že je rebelka, název to snad již každému vyjasní. Jiný důvod, než ukázat světu, že je rebelka každým coulem, nevidím.

Zdroj: Myspace.com

Kesha, Zdroj: archiv

Jsme opravdu tak nenároční, že nám tohle stačí?

Možná roztančeným děckám marně se snažícím oprostit se od nadvlády rodičů, kteří nejsou nadšeni, přijmou-li jejich potomci za vzor dívku, která si sice nevycpává kalhoty falešnými penisy jako úspěšnější kolegyně Lady Gaga, se kterou bývá často srovnávána, ale zato to umí pořádně roztočit s láhví whiskey. Schválně, jak dlouho se vydrží točit!

Ke$ha – Animal

Délka: 49:57
Seznam skladeb: Your Love Is My Drug, Tik Tok, Take It Off, Kiss N Tell, Stephen, Blah Blah Blah, Hungover, Party At A Rich Dude’s House, Backstabber, Blind, Dinosaur, Dancing With Tears In My Eyes, Boots & Boys, Animal
Vydavatel: Sony music

Hodnocení: 2**

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Oprašte discokoule, dolijte sklenky; Kesha přišla na panáka! Blah Blah Blah