Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Open Air Festival 2010: Novinky od Kosheen DJs a klíčky k vozu Seat Ibiza pro výherce

Hana Dittrichová

Hana Dittrichová

22. 7. 2010

!Vstupenky!Srpnový Open Air Festival připravil pro své návštěvníky velkou premiéru. Britští Kosheen DJs při svém koncertu kromě známých melodií fanoušky provedou i novinkami, které se objeví na právě chystané desce. Kromě dokonalého hudebního zážitku si jeden z diváků z festivalu odnese v kapse klíčky od nového kombi Seat Ibiza SC.

Open Air Festival přinese premiéru novinkám z dílny Kosheen DJs, Zdroj: archiv skupiny

Multikulturní Open Air Festival na letišti Panenský Týnec se po roce znovu blíží mílovými kroky. Od 12. srpna budou na tajemném místě s nedostavěným gotickým chrámem znít tisíce akordů, desítky různých žánrů i kapel a interpretů. Jako obvykle nabídnou organizátoři i divadelní scénu, sportovní hřiště i zábavu pro děti.

>>> Koupit vstupenky od 880 do 1 666 korun zde <<<

Kosheen DJs a jejich nové album

Mezi zahraničními hvězdami se letos ukáže i britská DJ dvojka Kosheen. „Našim fanouškům zahrajeme některé nové zvuky a aranže, na kterých jsme v poslední době pracovali,“ slibuje Markee Substance. On a jeho kolega Darren Decoder divákům nabídnou staré hity i doposud téměř neznámé skladby. „Půjde i o skladby, které se objeví na nové desce Kosheen, na které pracujeme,“ žhaví fanoušky na festival Markee.

Novinku představí i WeKi DJs

V zahraničí populární, u nás téměř neznámá formace, hrající zajímavou elektronickou hudbu. WeKi DJs sice pocházejí z Prahy, ale kariéru si budují mimo republiku v zemích jako Německo, Francie, Turecko anebo Jižní Amerika. Doma však představí své ještě horké album Evil Kiss. To slibuje nový příval kvalitní taneční muziky.

Výherce soutěže získá Seat Ibizu

Nečekaným dárkem může z festivalu doslova odjet jeden z návštěvníků. „Jeden z návštěvníků totiž dostane klíče od nového Seatu Ibiza SC, který bývá považován za nejkrásnější kombi nejen ve své třídě,“ prozradil promotér festivalu Michal Lukeš.

Vstupenky na festival se pohybují v cenách 880 až 1 666 korun a koupit je můžete online zde.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Open Air Festival 2010: Novinky od Kosheen DJs a klíčky k vozu Seat Ibiza pro výherce