Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Open Air Festival 2010 nabídne kromě Faithless i Röyksopp

4 tiskova konference HRC - open air festival (23.2.2010)V úterý 23. února proběhla v pražském klubu Hard Rock Café tisková konference s pořadateli Open Air Festivalu, o němž jsme lehce informovali minulý týden. Na tiskové konferenci byla oznámena některá další jména, která se na jednom ze čtyř (a více) festivalových pódií objeví.

Zleva: Milena Palečková, Marie Marková, Michal Lukeš, Foto: Martin Kroa, Topzine.cz

Zleva: Milena Palečková, Marie Marková, Michal Lukeš, Foto: Martin Kroa, Topzine.cz

Festival se uskuteční 13. až 14. srpna, přičemž headlineři na pátek třináctého jsou už zde zmínění Faithless. Kromě nich vystoupí v ten samý den i norští Röyksopp a představí českým posluchačům novinky ze svého připravovaného alba s názvem Senior. Z Panenského Týnce se přesunou na Slovensko, kde o den později odehrají další koncert na festivalu Grape ve městě Pezinok.

Z českých interpretů přijede například Xavier Baumaxa, Jiří Schmitzer nebo Marek Ztracený, co se týká kapel, budou si návštěvníci moci poslechnout Psí vojáky, Lauru a její tygry, Sunshine, Wohnout a další.

Promotér festivalu Michal Lukeš k programu ještě doplnil: „Open Air Festival nebude ale jen o muzice. Bude tam sport, dílny, workshopy, nedaleko je přírodní koupaliště a na programu bude i divadlo.“ Divadelní scénu přijede reprezentovat Marek Taclík s představením Strange Love o prvním a posledním fanouškovi Depeche mode v Čechách.

Další jména budou podle Mileny Palečkové, která má na starosti dramaturgii a booking této akce, teprve zveřejněna.

Vstupenky na festival jsou k dostání už od 1. února za 660 korun na oba dny.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Open Air Festival 2010 nabídne kromě Faithless i Röyksopp