Olympijské hry 2014 v Soči představují téměř filmový trailer

BBC Sport připravilo upoutávku k zimním olympijským hrám v Soči ve velkém stylu. Vypadá téměř jako trailer k filmu a svůj hlas do ní propůjčil Tywin Lanister z Game of Thrones.

[flowplayer src=’https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/2014/01/Winter-Olympics-2014-Trailer-BBC-Sport.mp4′ width=460 height=270 splash=’https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/2014/01/BBC-Winter-Olympics-2014-Trailer-3.jpg’]

Zimní olympijské hry v ruském Soči se blíží, a ačkoliv se zaměřujeme na televizní a filmové projekty, nemohli jsme vám nenabídnout výtvor od BBC.

V britské televizi se totiž rozhodli vytvořit upoutávku, která není tak úplně standardní. Vypadá totiž, jako by byla připravována spíše pro fantasy film než pro sportovní událost.

Tomu napomáhá i to, že hlas, který ke sportovcům promlouvá, zatímco záběry ukazují krásně zasněžené vrcholky hor, propůjčil Charles Dance, který je v současnosti známý pro svou roli Tywina Lanistera z Game of Thrones.

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Jan Neuman
Autor je redaktorem magazínu FANZINE.cz. Vystudoval Informační management v Hradci Králové a poté Ekonomické teorie na Masarykově Univerzitě. Mezi jeho největší koníčky patří seriály, festivaly a sport.

1 Comment on Olympijské hry 2014 v Soči představují téměř filmový trailer

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*