Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Oliver Koletzki a Fren zavítají do Roxy na dubnovou Flow

Alena Uhlířová

Alena Uhlířová

21. 4. 2011

FOTO: Oliver Koletzki a FrenDubnová Flow party pražského klubu Roxy proběhne pod taktovkou residentů Romana Raie a Fattyho M. Jejich speciálními hosty bude hudební i partnerská dvojce z Berlína, Oliver Koletzki a Fren, která představí své nové album Lovestoned.

FOTO: Oliver Koletzki a Fren

Oliver Koletzki a Fren, Zdroj: roxy.cz

Oliver Koletzki je špičkový producent a DJ, jehož práce se vyznačuje jistou nápaditostí a lehkostí. Jeho jméno se zalesklo v záři velmi uznávaného alba Großstadtmärchen. Po tomto úspěchu se však rozhodl sloučit své hudební nadání se skvělým a přívětivým hlasem své partnerky. Spojí-li se Oliverova hudba s Freniným nadáním, vzniká neuvěřitelně sofistikovaná elektronika, která zahřeje u srdce.

22. dubna zazní v klubu Roxy skladby jejich společného alba Lovestoned. Hudba, která zahltí i ten nejskrytější kout klubu, bývá označována jako elektro-pop. V Oliverových a Freniných písních jsou však náznaky tolika hudebních žánrů, že jejich styl nelze jen tak lehce určit. Přítomný bude house, synth-pop, glam sedmdesátých let, funky nebo také jazz. Své místo si vydobyly také ryze popové melodie.

Oliver a Fren vystoupí v klubu Roxy poprvé a pokusí se předat svou hudbu do mysli a srdcí všech příchozích. Veškerý volný prostor zaplní chytlavými melodiemi s nádechem štěstí a svobody. Svou hudbou chtějí skrze její nejrůznější podoby ukázat, že láska není individuální záležitostí, ale je to dar pro nás pro všechny.

Většina skladeb, které berlínské duo představí, jsou doslova láskou překypující. Vyprávějí o vzájemném poznávání, společně tráveném času, prvních polibcích. Oliver a Fren jsou jedinečným příkladem symbiózy – hudební, umělecké, partnerské. Nechte se pohltit jejich čerstvou muzikou a jarní láskou 22. dubna v pražském klubu Roxy.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Oliver Koletzki a Fren zavítají do Roxy na dubnovou Flow