Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Offside Sportbar: Vzhůru do nákupního centra

Samcová Jana

Samcová Jana

14. 1. 2010

offsideTrávit volný čas nákupy a promenádou po nákupních centrech bývá už drahnou dobu hitem číslo jedna. Na malý moment zapomeňte na neřízené utrácení a načerpejte síly i žaludky něčím dobrým. Třeba ve sportbaru Offside v OC Letňany.

Offside bar, Zdroj: restaurace.cz

Offside bar, Zdroj: restaurace.cz

Na to, abyste ve dvoupatrové spleti obchodů našli kulinářský, respektive nálevní ráj sportovních fandů, budete nejspíše nuceni nahlédnout do orientační mapy letňanského obchodního centra. Zjednodušeně se musíte dostat do spodního patra, a objevíte-li kolonádu v těsné blízkosti multikina, máte vyhráno. Offside se vám otevře s plnou parádou. Přehršel stolků láká k posezení a všudypřítomné obrazovky přehrávají všechny důležité momenty sportovního světa. Fotbal, zejména Liga mistrů, hokej, tenis, snooker, cyklistika a motorové, zimní či extrémní sporty.

Nenechte se zaskočit zavádějícím označením sportbar. Tento podnik si s klasickou poctivou restaurací nezadá. Offsidův jídelní lístek je překvapivě bohatý, a i když by leckdo čekal jen obligátní smažák s hranolky nebo vepřový řízek, výjimka potvrzuje pravidlo. Dejme tomu zapečené brambory s brokolicí a nivovou omáčkou nebo nachos s mletým masem a sýrem jsou toho důkazem. Na výběr je z mexické kuchyně, českých dobrot, bezmasých jídel, hamburgerů, těstovin, salátů či sendvičů. Nápojová listina nezůstává pozadu. Obsluha vám nabídne celou řadu koktejlů, piv, svařených ovocných nápojů, jednoduše všeho do chuti. A navíc zde oproti zbytku nákupního centra můžete bez rozpaků potáhnout z cigarety.

www.offsidebar.cz

ADRESA: Veselská 663, Praha 9, OC Letňany

OTEVÍRACÍ DOBA: 11-23:30

TIP NA JÍDLO: Zapečené brambory s brokolicí a nivovou omáčkou 71 korun

TIP NA PITÍ: Nula Promile 76 korun

(kokosový sirup, ananasový džus, lime džus, soda)

HODNOCENÍ: 3***

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Offside Sportbar: Vzhůru do nákupního centra