Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Odhaleny nové informace o Sin City 2

Redakce

Redakce

31. 10. 2009

sin-city-perexProducent filmu Stephen L’Heureux potvrdil datum natáčení, stejně jako že Frank Miller bude pokračovat s dalším snímkem “Hard Boiled“.

Sin city Franka Millera, Zdroj: aceshowbiz.com

Sin city Franka Millera, Zdroj: aceshowbiz.com

Dlouho se dohadovalo, zda natáčení Sin City 2 započne v roce 2010, a producent Stephen L’Heureux z Solipsist Films nedávno tuto fámu potvrdil. V interview pro Comics2Film na serveru Mania.com zmínil datum začátku produkce, které se prý nachází v druhé polovině příštího roku.

L’Heureux při té příležitosti také zmínil, jaký příběh by mohlo pokračování vyprávět.  Místo původního scénáře, jménem “A Dame to Kill For“, který Frank Miller vypracoval před deseti lety, bude Sin City 2 založeno na úplně novém Millerově příběhu.

V rozhovoru producent dále zmínil, že Miller pracuje na scénáři pro “Hard Boiled“. Když mu byla položena otázka, kdy že by mohlo natáčení začít, zmínil, že až po Sin City 2. „Se Sin City před námi pochybuji, že budeme s Frankem znovu tak rychle spolupracovat“, prohlásil.

„Jakkoli jednodušše může Sin City vypadat, je velmi složité se domluvit se všemi herci a celý den točit je také velmi náročné,“ pokračoval. „Musíme vyhovět především Frankovi.“ Samozřejmě se už také objevily dohady o Sin City 3.

Na režírování se budou podílet Rodriguez a Miller. Znovu se zde také objeví herci z prvního dílu, jako například Clive Owen, Rosario Dawson, Jessica Alba, Brittany Murphy, Mickey Rourke a Michael Clarke Duncan. Kdy snímek navštíví kina ještě nebylo odhaleno.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Odhaleny nové informace o Sin City 2