Oddaná fanynka zpěvačky Whitney Houston zastavila letadlo zpěvem

FOTO: Whitney Houston
Whitney Houston Zdroj: myspace.com

Cestující jedné americké letecké společnosti se nedávno v USA stali svědky neobvyklého nouzového přistání letadla. Pilot byl nucen udělat neplánovanou zastávku kvůli cestující, která odmítala přestat zpívat známý hit I Will Always Love You od loni zesnulé zpěvačky Whitney Houston.

FOTO: Whitney Houston
Whitney Houston. Zdroj: myspace.com

Běžná linka z Los Angeles do New Yorku tak musela být odkloněna do Kansas City, kde byla věrná fanynka vyvedena z letadla a odvedena k výslechu na místní policejní stanici. Později byla bez jakéhokoliv obvinění propuštěna.

„Ta žena byla už na palubě letadla zatčena přítomným federálním policistou a poté předvedena k výslechu kvůli svému obtěžujícímu chování,“ prohlásil tiskový mluvčí kansaského letiště k incidentu.

Nebývale úspěšný song

Píseň I Will Always Love You původně nazpívala americká country zpěváčka Dolly Parton už v roce 1974, Whitney Houston ji přezpívala k filmu Bodyguard v roce 2002 a udělala z ní jednu z nejprodávanějších vůbec.

Hned po vydání stanovila tehdejší rekord, když po čtrnáct týdnů byla jedničkou na US Billboard Hot 100. Obsadila také první pozice v žebříčcích po celém světě – v Austrálii, Belgii, Francii, Německu, Rakousku, Irsku, Itálii a v mnoha dalších. Celkově se singlu prodalo přes 20 milionů nahrávek, a je tak vůbec nejprodávanějším mezi těmi, které nazpívala žena, těsně následována titulním songem z Titanicu My Heart Will Go On od Céline Dion.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Standa Kafka
Narodil se roku 1989 v Chotěboři, kde navštěvoval místní gymnázium. V současnosti studuje na Univerzitě Palackého v Olomouci. Na Topzine.cz přispívá od září 2012 do rubriky Hudba.

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*