Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Ochutnejte pivo Duff a další nejlepší výrobky ze Simpsonů!

Jan Neuman

Jan Neuman

24. 9. 2011

Springfield, domov světoznámého Homera, jeho rodiny a přátel není pouze plný jejich dobrodružství. Je stejně tak domovem spotřební ekonomie a jejích výrobků. Pravda, nejsou to výrobky u nás zrovna známé, ale ve Springfieldu si je zamilovali.

Vypečená rodinka, Zdroj: distributor seriálu

Malk

Mléko, jednoduchý a zdravý nápoj plný kalcia. Občanům ve Springfieldu to ale nestačilo a řekli si, že ho vylepší. Proto dnes nový obal hlásá Malk, navíc s vitamínem R. R jako Ritalin. Prostě co by obchodníci neudělali pro své milované děti.

Pivo Duff

Nejlepší pivo ve Springfieldu. Známé hlavně jako řešení všech vašich životních problémů. Pakliže se cítíte špatně nebo prostě chcete rozjet party ve Vočkově taverně, dejte si jednoho Duffa.

Šáša burger

Po noci s Duffem budete potřebovat nějaké dobré a čerstvé jídlo, které pomůže utišit váš hlad. To, co potřebujete, najdete v Krusty Burgeru. Ovšem nechtějte vědět, z čeho se takový burger vyrábí, podle Krustyho: „Zákazník dostane opečenej karboš, přeslazenou limču, a ještě mu vrátí na padesátku.“ Skoro jako u Meca.

Po dobře vychlazeném Duffu se hodí mít čím zahnat hlad

Scrabble-lodě

Hra Scrabble je úžasná, Lodě jsou také bezva, spojte je dohromady a dostanete Scrabble-lodě. Dvakrát tak úžasné, jen není zcela jasné, jak to vlastně funguje. Homer si myslí, že ví, co myslíte vy?

Každé slovo nebo loď se počítá

Krustyho Óčka

Snídaně je nejdůležitějším jídlem dne, je proto zapotřebí ji vybírat opatrně. Je tedy možné vybrat něco lepšího, než jsou Krustyho Óčka? Možná, že nejsou tak zdravá, ale podle Krustyho jsou určitě zábavnější než müsli.

Podle Krustyho je to určitě větší zábava než jíst müsli

Itchyho a Scratchyho stroj na klonování a zabíjení

Je to známý příběh, můžete strávit celý život ve snaze zabít svého úhlavního nepřítele, a když toho konečně dosáhnete, zanechá to ve vás prázdné místo. Dosáhli jste svého cíle, takže co dál? Jednoduše, postavte si stroj na klonování. Nepřítele naklonujte a znovu podle hesla udělej si sám postavte i stroj na zabíjení. Problém je vyřešen.

Krustyho těhotenský test

Další kvalitní produkt od Krustyho. Pokud potřebujete zjistit, zda jste včerejšího večera nezískala víc než kocovinu, jediným správným řešením je Krustyho těhotenský test. Kdo by odolal zvuku Krustyho hlasu, když se z testu ozve: „Jsi těhotná a není to moje“? A co teprve možnost, že může způsobovat vrozené vady?

Co takhle těhotenský test, který může způsobovat vrozené vady?

Buzz cola

Stejně, jako je Duff ikona ve světě piva, je Buzz ikona ve světě nealkoholických nápojů. Nejlépe to vystihuje slogan dvojitá dávka cukru, dvojitá dávka kofeinu. Kam se na to hrabe Coca Cola?

Ořechy a žvýkačka v plešce

Tato kombinace svědčí o naprosté tvůrčí genialitě Homera Simpsona. Díky němu se tyto dvě potraviny setkávají v dokonalé harmonii, po které bude každý toužit. Ostatně navštívíte-li jakoukoli hospodu, najdete něco podobného v každém popelníku.

Pozor, může způsobit zamrznutí mozku

Squishee sirup

Při návštěvě Kwik-E-Martu v horkém dni je skvělým nápadem koupit si squishee sirup. Neobsahuje žádné přírodní látky a při požití může způsobit nebezpečné zamrznutí mozku. Při konzumaci velkého množství má dokonce halucinogenní účinky, jak se přesvědčili Bart s Milhousem.

Simpsonovi (The Simpsons)

Animovaný/Komedie
USA, 1989

Režie: Brad Bird, Chuck Sheetz, Pete Michels, David Silverman, Gregg Vanzo, Wesley Archer a další
Hrají:Dan Castellaneta, Hank Azaria, Nancy Cartwright, Yeardley Smith, Julie Kavner, Harry Shearer, Tress MacNeille, Marcia Wallace, Russi Taylor, Phil Hartman, Joe Mantegna, Frank Welker, Kelsey Grammer, Jon Lovitz, Greg Berg, Albert Brooks, Alex Rocco, Charles Napier a další

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Ochutnejte pivo Duff a další nejlepší výrobky ze Simpsonů!