Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Odhaleno obsazení Marvelova Thora!

Redakce

Redakce

20. 10. 2009

JudeLawRobertDeNiroHvězda Valkýry Matthias Schweighofer oznámil dvě věhlasná jména obsazená do nového superhrdinského filmu!

Thor, Zdroj: marvel.com

Thor Zdroj: marvel.com

Kuloáry se proslýchá, že Jude Law a Robert De Niro budou hrát v dalším filmu podle Marvelových komiksů, Thor. Podle stránky “Ain’t It Cool News“, herec Matthias Schweighofer (Valkýra) při interview pro německý magazín zmínil, že se tato jména ocitají na seznamu účinkujících.

Přestože byli oba herci zmíněni, stále není jisté, kterou roli ve filmu obsadí. Jak De Niro, tak Law už v minulosti spolupracovali s režisérem projektu (Kenneth Branagh). Robert De Niro ve Frankenstein (1994) a Jude Law ve snímku Slídil (2007).

Osmadvacetiletý Schweighofer dále zmínil, že i on má svou roli slíbenou, ale ani v případě “Rudého barona“ nebyly zmíněny žádné podrobnosti.

Jude Law (vpravo) a Robert De Niro, Zdroj: aceshowbiz.com

Jude Law (vpravo) a Robert De Niro Zdroj: aceshowbiz.com

“Thor“ je poutavé dobrodružství ze světa Asgard, zaměřené na Thora – silného, ale arogantního válečníka, který svým nedbalým chováním rozpoutá válku Asgardských prastarých a za to je seslán na Zem, aby zbytek života strávil mezi lidmi. Tam se naučí, co to je opravdové hrdinství, když jeho nejnebezpečnější protivník z Asgardu sešle na Zem svou armádu posluhovačů.

Hlavní role ve filmu získali Chris Hemsworth, Natalie Portman a Tom Hiddleston. Jaimie Alexander obsadil roli Asgardského válečníka Sifa a Colmovi Feore byla připsána prozatím neznámá role záporného hrdiny. Paramount Pictures plánují poslat film do kin 20. května 2011.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Odhaleno obsazení Marvelova Thora!