Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Obří broskev a Ille zahrají o víkendu v Praze

Redakce

Redakce

5. 2. 2011

FOTO: Indie rocková kapela Obří broskevIndie rocková kapela Obří broskev zve na společný koncert s kapelou Ille do pražského A Studia Rubín. V sobotu 5. února se o jedno pódium podělí s Ille, sólovým projektem klávesistky a zpěvačky Olgy Königové.

FOTO: Indie rocková kapela Obří broskev

Obří broskev

Skupina Obří broskev vydala na podzim své třetí řadové album Sever. Přestože jejich druhá deska Potápěči v produkci Dušana Neuwertha (Tata Bojs) byla kritikou velmi dobře přijata, výsledný zvuk tentokrát obstaral Slovák Maroš Hečko. V Bratislavě vznikla nejen nová deska, ale také dokumentaristicky pojatý videoklip k písničce Mnohem dál než já.

Na spolupráci Obří broskve s Dušanem Neuwerthem navázala klávesistka a zpěvačka skupiny Olga Königová. „Jednou v hospodě přišla Olga s tím, že má nějaký písničky a že ji s tím kluci vyhodili,“ popsal na listopadovém křtu EP V rekvizitách známý producent. Debut nově vzniklého projektu Ille obsahuje tři autorské skladby a remix písně Hlídám těkavou z desky Potápěči. Na prvotině spolupracoval mimo jiné Jaromír 99 (Priessnitz, Umakart).

Sobotní koncert spřízněných kapel začíná v půl deváté. Vstupenky si můžete rezervovat na internetových stránkách A Studia Rubín. Vstupné je 100 korun.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Obří broskev a Ille zahrají o víkendu v Praze