Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Obnovení tradice „RD srazů“ se chystá ve velkém stylu

Martin Peška

Martin Peška

29. 5. 2009

red-dragonBývalo tradicí, že se hráči Red Dragonu scházeli na takzvaných RD párty či RD srazech. Administrátor přezdívaný Syrius chce letos tento zvyk obnovit. V Chotěboři bude na OnConu přednášet o vývoji hry. Chystá se i setkání příznivců Červeného draka.

Provozovatelé jedné z nejstarších českých on-line her si uvědomili, že je na čase přiblížit hru i novým lidem, potencionálním hráčům. Jednou z podpůrných injekcí má být přednáška Syriuse v jedné z programových linií Festivalu fantazie.

„OnCon je zkratka pro con všech on-linových her na internetu, a jak už slovo con napovídá, jde o setkání plné přednášek, diskusí, ukázek a filmů pro všechny příznivce nejrůznějších

internetových her fungujících v Čechách a na Slovensku,“ uvedl pořadatel na oficiálním webu akce www.oncon.qsb.cz.

O tom, že komunita Červeného draka nevymřela, by mělo přesvědčit celý svět fantastiky setkání všech aktivních i bývalých hráčů legendární „textovky“ na Festivalu fantazie. To proběhne v sobotu 11. července od 15:00 v chotěbořském baru Velký Voči, který je součástí kina Družba. Připojení WiFi je na místě zdarma.

„Musím nejdříve zjistit spoustu informací a okouknout, jak to dělají ostatní než se pustíme do vlastní programové linie,“ nastínil administrátor Red Dragonu své plány pro další ročník festivalu.

Registrace na sraz probíhá přes emailovou adresu rd2naff@email.cz, na který zájemci o účast mohou poslat zprávu s předmětem RD. Mail by měl obsahovat přezdívku hráče, alianci, ve které hráč působí či působil, a případnou poznámku. Seznam přihlášených bude aktualizován od 2. června jednou denně zde.
Ubytování je možné rezervovat i zaplatit předem. Způsoby ubytování popisují pořadatelé Festivalu fantazie tady.

Informace o průběhu poslední sešlosti Red Dragonu, která proběhla 25. října loňského roku naleznete zde a zde.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Obnovení tradice „RD srazů“ se chystá ve velkém stylu