Menu
TOPZINE.cz
Hry na PC

Obnovení tradice „RD srazů“ se chystá ve velkém stylu

Martin Peška

Martin Peška

29. 5. 2009

Bývalo tradicí, že se hráči Red Dragonu scházeli na takzvaných RD párty či RD srazech. Administrátor přezdívaný Syrius chce letos tento zvyk obnovit. V Chotěboři bude na OnConu přednášet o vývoji hry. Chystá se i setkání příznivců Červeného draka.

Provozovatelé jedné z nejstarších českých on-line her si uvědomili, že je na čase přiblížit hru i novým lidem, potencionálním hráčům. Jednou z podpůrných injekcí má být přednáška Syriuse v jedné z programových linií Festivalu fantazie.

„OnCon je zkratka pro con všech on-linových her na internetu, a jak už slovo con napovídá, jde o setkání plné přednášek, diskusí, ukázek a filmů pro všechny příznivce nejrůznějších

internetových her fungujících v Čechách a na Slovensku,“ uvedl pořadatel na oficiálním webu akce www.oncon.qsb.cz.

O tom, že komunita Červeného draka nevymřela, by mělo přesvědčit celý svět fantastiky setkání všech aktivních i bývalých hráčů legendární „textovky“ na Festivalu fantazie. To proběhne v sobotu 11. července od 15:00 v chotěbořském baru Velký Voči, který je součástí kina Družba. Připojení WiFi je na místě zdarma.

„Musím nejdříve zjistit spoustu informací a okouknout, jak to dělají ostatní než se pustíme do vlastní programové linie,“ nastínil administrátor Red Dragonu své plány pro další ročník festivalu.

Registrace na sraz probíhá přes emailovou adresu rd2naff@email.cz, na který zájemci o účast mohou poslat zprávu s předmětem RD. Mail by měl obsahovat přezdívku hráče, alianci, ve které hráč působí či působil, a případnou poznámku.

Ubytování je možné rezervovat i zaplatit předem. Způsoby ubytování popisují pořadatelé Festivalu fantazie tady.

Informace o průběhu poslední sešlosti Red Dragonu, která proběhla 25. října loňského roku naleznete zde a zde.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Obnovení tradice „RD srazů“ se chystá ve velkém stylu