Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Obnovené duo Lamb navštíví popvé Prahu

Martin Peška

Martin Peška

6. 6. 2009

Britská zpěvačka Lou Rhodes u nás vystoupila loni v rámci festivalu Colours of Ostrava. Po pětileté pauze se ovšem dala opět dohromady s producentem Andym Barlowem v duo s názvem Lamb. V rámci svého evropského turné zamíří i do České republiky.

„Britské duo Lamb vzniklo v Manchesteru v půli devadesátých let. Producent Andy Barlow a zpěvačka Lou Rhodes vydali čtyři alba a v roce 2004 se rozešli. Lou Rhodes vydala dvě sólová alba a letos oznámili comeback,“ shrnul historii dua Michal Rejzek z pořadatelské agentury.

České a slovenské publikum mělo šanci slyšet naživo jen samostatné vystoupení zpěvačky, které

se uskutečnilo během loňského léta na festivalech Colours of Ostrava a slovenské Pohodě, která se koná na letišti v Trenčíně. Koncert obnoveného dua se uskuteční v pražském Lucerna Music Baru 30. července od 20 hodin večer.

„Jejich trip-hop je kombinací všeho možného od acid jazzu po drum’n’bass, s výrazným projevem zpěvačky Lou Rhodes,“ popsal Rejzek styl Lamb.

Vstupenky se dostanou do obvyklých předprodejních sítí 8. června za 620 korun a poplatky. Na místě návštěvníci zaplatí 750 korun.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Obnovené duo Lamb navštíví popvé Prahu