Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Oblečky pro psy to nekončí. Už jste viděli zvířecí kočárek?

Redakce

Redakce

1. 10. 2011

FOTO: Móda pro psyUž vás nebaví nákupy, které se točí jen kolem vás? Začněte nakupovat pro jiné. Pokud máte doma šťastného zvířecího miláčka, zkuste se věnovat módě přímo pro něj. Je to zábava a vašeho fešáka bude obdivovat celé okolí.

FOTO: Psí oblečení

Oblečení pro vaše pejsky, Zdroj: susanne.cz

Jelikož je dnes móda velice rozmanitá, není problém sehnat jakékoliv oblečení pro vaše mazlíčky. Můžete nakupovat přes internet nebo zajít přímo do specializovaného obchodu. Seženete zde jak šatičky, svetry, pyžama, bundy, tak i ponožky, boty, šátky nebo ozdobné obojky a náhrdelníky.

Dokonale sladěná dvojice

A to zdaleka není všechno. Pro svá zvířátka můžete vybírat z několika druhů barev, kombinací a stylů, od sportovních až po společenské. Zkrátka a dobře, není žádný problém sladit jeho outfit právě s tím vaším a vyrazit na dlouhou procházku.

FOTO: Psí doplňky

Vybírat můžete náhrdelníky, obojky i tašky, Zdroj: petlondon.net

Ne všechny oblečky ale slouží jen pro parádu. S nastávajícím podzimem a blížící se zimou se mění počasí a začíná se ochlazovat. Vaši mazlíčci jistě uvítají, když je oblečete do teplého svetru nebo nepromokavé bundy. Ideálního šatníku dosáhnete, pokud do něj pořídíte alespoň jeden společenský oděv.

Je libo kočárek?

Jak všichni dobře víme, spánek dodává energii a naši mazlíčci ji potřebují stejně jako my. Proč jim tedy nedopřát jen to nejlepší? Obdarujte němou tvář pelíškem nebo domečkem. Sami budete překvapeni, jaké paláce jsou na výběr.

FOTO: Zvířecí pelíšky

Pelíšky pro domácí mazlíčky, Zdroj: psi-oblecky.cz, petlondon.net

Samozřejmě je potřeba myslet i na cestování. Proto jsou tu přenosné tašky, kabelky nebo dokonce i kočárky. Ano, čtete dobře, opravdu kočárky. Vše je provedené v moderním stylu ale zároveň pro pejsky či kočičky velice pohodlné.

Nakonec je ale potřeba říct, že největší radost by vašim mazličkům stejně udělala skvělá dobrota nebo hračka, kterou možná ocení víc než perlový náhrdelník.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Oblečky pro psy to nekončí. Už jste viděli zvířecí kočárek?