Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Oblečení TIME OUT – uteč z rutiny

Zdroj: timeoutstate.com

Znáte TIME OUT? Třeba již doma máte nějaký kousek s tímto logem, třeba o něm teprve uvažujete. Pojďme se společně podívat blíže na tuto značku, jež nám přináší speciálně komfortní a kvalitní oblečení se slunným a pohodovým nádechem Kalifornie.

Zdroj: time-out.to

Zdroj: time-out.to

Značka TIME OUT se začala utvářet v létě roku 1992 u kalifornského pobřeží, kdy se skupinka mladých nadaných designérů zklamaná současným stylem života, jenž nabízel neosobní, uniformní a masové styly, rozhodla zkusit něco nového. Chápali, že pro změnu bude potřeba, abychom se probudili, našli sílu pro únik z každodenní rutiny a začali žít naplno. Abychom byli plní života a cítili se volně ve všem, co děláme. Takto si značku TIME OUT představovali. A právě o tomto ona je.

V následujícím roce tato skupinka představila svůj koncept a myšlenku FEEL ALIVE, která je založena na životním postoji spočívajícím na volném duchu projevujícím se v každém věku. Věk by nás neměl svazovat a ovlivnit nás v postoji k životu. Je jen na nás, co budeme dělat a s kým budeme trávit náš volný čas.

Zdroj: time-out.to

Zdroj: time-out.to

V tomto duchu se tato značka začala šířit i do Evropy. Dnes pod ní spolupracuje mnoho designérů, obchodních managerů a spolupracovníků ze všech koutů světa. V současné době má okolo 73 obchodů v 8 zemích Evropy. U nás byla síť prodejen započata v roce 2003 a dnes je v ČR okolo 30 obchodů v 18 městech.

Oblečení této značky se především zaměřuje na volný čas. Na své si přijdou lidé s aktivním stylem života, ale i ti s běžnějšími každodenními činnostmi. Styl tohoto oblečení spočívá ve streetové linii, džínové linii, college linii a grafickém designu a potisku. Vintage styl, jenž je na bázi trendů z 50. let, nabízí modely s vintage střihy, škálou wash efektů a precizně zpracovanými švy.

Zdroj: time-out.to

Zdroj: time-out.to

Oblečení TIME OUT spojuje trendy streetové linie a jedinečnost ve smyslu FEEL ALIVE. Spojují se tak střihy padnoucí každé postavě s výjimečnými detaily, potisky a nášivkami. Klade se důraz na speciální komfort, kvalitu i praktičnost a účelovost např. v podobě oboustranných bund a svetrů.

Kolekce reflektují unikátní styl, nejnovější trendy a současný životní styl. A při jejich výrobě se tato značka věnuje ekologickému opracování, s nímž je spojen i výběr materiálu, ve kterém vévodí přírodní suroviny jako např. vlna, bavlna, len aj.

TIME OUT sponzoruje nebo přímo organizuje různé akce jako koncerty, festivaly, sportovní akce i jiné, které odrážejí energii, filosofii a postoj chování shodující se s myšlenkou dané kolekce. Akcemi se snaží podporovat rodiny a vztahy mezi lidmi.

Zdroj: timeoutstate.com

Zdroj: timeoutstate.com

Tato značka nabízí službu zvanou TIME OUT STATE, jež sbližuje a spojuje své zákazníky po celém světě. Registrovaný občan získává za každý nákup kredity. Počet kreditů se odvíjí od druhu zakoupeného zboží. Kredity se sbírají vždy po dobu tří měsíců a po uplynutí stanoveného období se podle počtu nasbíraných kreditů získávají slevy (nejvyšší 40%). Také jsou pořádány různé soutěže.

Do tohoto programu se můžete přihlásit po nákupu zboží této značky v hodnotě nad 1 000 korun nebo po předložení nasbíraných účtenek v celkové hodnotě nad 1 500 korun. Na pokladně pak obdržíte přihlášku a po jejím kompletním vyplnění a podpisu vám později bude doručena karta – TIME OUT PASS.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Oblečení TIME OUT – uteč z rutiny