Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Oblečení do školy nemusí být nudné. Inspirujte se zde a ostatní se od vás budou moci učit!

Redakce

Redakce

16. 2. 2011

FOTO: StudiumVe škole začínáme bojovat o dobré známky nanovo, tak proč si také nepořídit nějaký nový trendy kousek. Spolužáky zajisté ohromíte, a když budete mít štěstí, možná se nad vámi zkoušející smiluje a dá vám lepší známku. Vždyť kdo by mohl podezírat dívku v růžovém, že se na hodinu nepřipravovala. Pánové také nemusí smutnit, i pro ně máme několik tipů a rad.

FOTO: Květinový vzor

Vneste špetku romantiky do studijních povinností, Zdroj: New Yorker

Jaro už se pomalu blíží a vy můžete ihned rozkvést v pastelových odstínech, které budou v letošní jarní sezóně dominovat. A pokud se chcete jaru přiblížit ještě o něco víc, určitě si pořiďte nějaký kousek s květinovým vzorem. V obchodech budete mít určitě z čeho vybírat.

FOTO: Batoh a tašky

Na vědomosti

Školní taška s moderním nádechem

Doplněk, který bude hrát u oblečení do školy hlavní roli, je bezpochyby batoh či velká taška. Sešity a učebnice byste určitě do malého psaníčka nenacpaly, a proto si pořiďte prostornou tašku. Ze zdravotních důvodů je naprosto nejlepší batoh na záda, který nezatěžuje pouze jedno rameno. A rozhodně nemusíte sahat po svých starých aktovkách s panenkou Barbie! Stačí jen trochu zabrousit v obchodech a stylový batoh, který váš outfit podtrhne, zajisté objevíte.

FOTO: Roztomilá školačka

Roztomilá školačka

Maximalizujte doplňky

Pro ty z vás, které chtějí ve škole působit jemně a zranitelně, jsou jako dělané džínové minisukně, které jsou opět v kurzu. V kombinaci s barevným svetříkem či rozevlátou blůzkou budete vypadat neodolatelně. Nebojte se volánů, mašliček ani krajek, které svetříky či topy zdobí. Volnou ruku máte i při výběru doplňků. Ozdobné čelenky, náramky či perlové náhrdelníky vše dokonale podtrhnou. A look roztomilé školačky je na světě!

FOTO: Pohodlné oblečení do školy

Základním předpokladem, jak přežít sezení v přednáškovém sálu nebo v lavici, je pohodlné oblečení

Džíny + triko = nesmrtelná kombinace

Pokud patříte mezi dívky, pro které je nejdůležitější pohodlí, které jím umožní přetrpět nudné hodiny, sáhněte po volných džínech! Kombinovat je můžete téměř s čímkoliv. Zkuste třeba bavlněné tričko s vtipným obrázkem, kterým pobavíte své spolužáky. Jen pozor na příliš výstřední motivy, ať zbytečně učitele nedráždíte.

FOTO: Chlapecká móda

Chlapci a chlapi

My z Kačerova… nebo raději Sin City?

Co se týče mužské části populace, určitě by si neměla nechat ujít kostkovanou košili. Kostky a všechny kubické tvary jsou nyní v kurzu, tak proč se neinspirovat. Stejně jako u děvčat doporučuji trička s potiskem. Nechte se vlákat do světa animovaného filmu a ukažte světu, kterou postavičku máte nejraději. Pokud byste si ale tričkem s kačerem Donaldem zkazili pověst drsňáka, vyměňte ho třeba za vraždícího robota.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Oblečení do školy nemusí být nudné. Inspirujte se zde a ostatní se od vás budou moci učit!