Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Oblečení a doplňky, se kterými u mužů nezabodujete. Co neoblékat?

Redakce

Redakce

6. 7. 2011

FOTO: Harémové kalhoty, blůza po babičceKonečně jste se odvážila pořídit si poslední výstřelek módy, kamarádky tiše závidí, jak vám to sluší, a vy sama se cítíte jako bohyně. Přesně takový pocit by chtěla zažívat snad každá žena, a ideálně všech 365 dnů v roce. Jenže ne každý outfit vám zajistí stejný úspěch jak u žen, tak i u mužů.

FOTO: Turecké kalhoty

Turecké kalhoty, Zdroj: H&M.com

Muži mají svou vlastní hlavu a vkus. Většinou preferují jednoduchost, střídmé líčení a přiléhavé kousky, které zdůrazní vaše křivky. Pro extravagantní modely, které oblékají celebrity na titulních stránkách časopisů pochopení nemají. Kterými kousky z vašeho šatníku je tedy jednoznačně neokouzlíte?

Harémové kalhoty a overaly

Exotický vzhled kombinovaný s pohodlností si získal oblibu u mnohých žen. Pro harémové kalhoty je typický snížený sed, široké nohavice z jemných a vzdušných materiálů ukončených gumou v půli lýtek. Mužské pokolení je přímo nesnáší, nechápou, jak si ženy mohou úmyslně zakrývat krásné křivky zadečků a ještě takovým nešťastným způsobem, kdy vypadají, že pod kalhotami mají balík s plínou.

FOTO: Overaly

Overaly, Zdroj: Ann Christine, New Yorker

Výhodou každého overlu je, že nemusíte ráno přemýšlet, jak sladit spodní a horní část oblečení. Overaly na druhou stranu dělají neforemnou postavu. Muže absolutně nepřitahuje, pokud nemají tušení, co se pod tím vším vlastně skrývá. Navíc na ně působíte jako malé děcko v dupačkách, což rozhodně sexy představa není.

Pánský a army look

Velmi oblíbenou kombinací je oblek a kravata. Ovšem ne pro opačné pohlaví. Ti se shodují, že klasický kostýmek je mnohem lepší výběr. Nikdo netouží, aby jim jejich drahá polovička připomínala šéfa. Stejně tak je odpuzují široké vycpávky ramen a vojenský styl. Milují vás pro vaši jemnost, křehkost, nechtějí doma diktátora.

FOTO: Paul Smith podzim/zima 2011/2012

Takhle nás vidí Paul Smith na podzim, Zdroj: paulsmith.co.uk

Nezabodujete ani příliš dlouhou sukní. Jestliže si oblečete sukni až na zem, po čem se pak za vámi má muž ohlédnout? Místo abyste je ohromila ladnou chůzí, nabídnete jim pohled jen na látku. Přitom nemusíte mít hned mini, žádný extrém není dobrý. Vyberte zlatý střed a vyhrajete.

Pohodlný a vzdušný oděv jsou i široké a nabírané blůzy. Pro opačné pohlaví ale opět nic neříkající. Pokud máte nějaký ten špíček navíc, budete mít zřejmě větší úspěch než v upnutém triku, ale pokud jste se svou postavou spokojená, nechte blůzy doma, pánové si vás nebudou spojovat s představou svých babiček, které takovéto volné halenky mají v oblibě.

I doplňky hrají roli

Antické boty neboli římanky nechte minulosti. Muže získáte spíš lodičkou s nízkým podpatkem než v sandálu zapáskovaným chodidlem. Tento typ bot hlavně opticky zkracuje nohy a co víme jistě, je, že muži milují dlouhé nohy. Římanky tedy nebudou tou nejšťastnější volbou.

FOTO: Sandály "Římanky:

Římanky, Zdroj: Baťa

Už delší dobu jsou velmi populární obrovské sluneční brýle, ale málokterý muž jim přišel na chuť. Žádný z nich si totiž není jistý, s kým má tu čest, pokud máte půlku obličeje schovanou pod obroučky. A tak i když na sebe tímto doplňkem upozorníte, není to pro muže žádné lákadlo, spíše naopak.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Oblečení a doplňky, se kterými u mužů nezabodujete. Co neoblékat?