Menu
TOPZINE.cz
Zdraví a sex

Objevte léčivý dar přírody a dopřejte svým zubům kvalitní péči

Že by zubní hygiena měla být pevnou a velmi důležitou součástí našeho života, zřejmě není potřeba připomínat. Při správné péči o svá ústa nejenže zamezíte vzniku zubního kazu, ale předejdete také celé řadě dalších onemocnění týkajících se dutiny ústní, jako jsou například infekce či parodontóza. V boji proti těmto nemocem vám pomohou vhodně zvolené kosmetické přípravky. Jak je ale správně vybrat, aby investice do nich nebyla jen vyhozenými penězi a skutečně jste dosáhli kýženého efektu?

Jde to i přírodně a bez zbytečné chemie

Proč své tělo zbytečně vystavovat vlivu přebytečných chemických přípravků, když to jde i bez nich? Zubní pasty, ústní vody či gely vyrobené z přírodních receptur dosahují v prevenci zubního kamene, zánětu dásní, zápachu z úst a v případě dalších onemocnění stejného a často i výrazně lepšího efektu, než je tomu v případě výrobků obsahující zbytečnou chemie.

Přírodní produkty s účinným extraktem ze 7 léčivých bylin a bez zbytečné chemie má ve své nabídce i česká firma Herbadent, jež si zakládá na originálních a osvědčených postupech.

Výrobky Herbadent pro šetrnou péči o vaše ústa

Zubní pasty Herbadent přispívají k odstranění všech nečistot zachycených na zubech v průběhu dne a zároveň blahodárně působí i na dásně trpící nepříjemným krvácením. Zuby si s nimi navíc může čistit celá rodina, protože jsou vhodné i pro děti. Používat by se měly alespoň dvakrát denně, a to ráno a večer.

Extrakt 7 bylin obsahuje i bylinná ústní voda Herbadent, která je určena pro každodenní použití. Pokud trpíte parodontózou a častými záněty, jistě oceníte ústní vodu bez fluóru. Ústní voda Herbadent vám stejně tak účinně pomůže i v boji proti aftům.

Pokud chcete svým dásním a sliznici dutiny ústní dodat nadstandardní péči, pak sáhněte po bylinném gelu na dásně Parodontol. Ten je vhodný pro všechny, kdo trpí častým krvácením, parodontózou a záněty dásní. Hodí se také pro ošetření otlaků na dásních po zubních náhradách a rovnátkách. Na dásně se aplikuje klasickým nebo mezizubním kartáčkem a poté se již neoplachuje.

S přírodními výrobky Herbadent se zkrátka výborně postaráte o svou dutinu ústní a dosáhnete každodenního příjemného pocitu ze zdravých zubů. S přírodními produkty navíc chráníte své tělo i přírodu před škodlivými látkami.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Objevte léčivý dar přírody a dopřejte svým zubům kvalitní péči