Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Obaly a pouzdra na mobily konečně vypadají k světu

Redakce

Redakce

9. 4. 2011

FOTO: Obaly na mobil, NokiaDnešní móda má velké nároky na styl oblékání a i na věci, které nás obklopují. Mezi top módní doplňky patří mobily. Obaly, ve kterých je nosíme, pak mají své místo mezi věcmi, kterými chceme zaujmout. Hledáte inspiraci? Čtěte dál a přesvědčte se, že i tato pouzdra můžou být cool!

FOTO: Obal na mobil s flitry

Obal na mobil jako módní doplněk, Zdroj: luxaddiction.com

V současnosti se bez mobilů neobejdeme. Telefonujeme přátelům, rodičům, kolegům, objednáváme si zboží, rezervujeme lístky, prostě mluvíme a mluvíme. Pokud patříte mezi oddané fanoušky těchto elektronických věciček, můžete vaší oblíbené hračce dopřát vlastní doplněk ve formě kvalitního a stylového obalu.

Šeď a nuda jsou minulostí

Firmy, které vyrábějí mobilní telefony, se zaměřují i na výrobu a prodej mobilního příslušenství, mezi které obaly rozhodně patří. Stačí si jen vybrat. K dispozici je široká škála rozměrů a materiálů, vše v zajímavém provedení. Trh se zaměřuje nejvíce na mladé lidi a design mobilních obalů a pouzder přizpůsobuje jejich vkusu a požadavkům.

FOTO: Kožešinový obal na mobil, Nokia

Kožich pro vašeho miláčka, Zdroj: nokia.cz

Kromě oficiálních výrobců se tvorbou pouzder zabývá nespočet dalších firem, značek a návrhářů. Přicházejí s novými funkčními materiály, dekorativními prvky, zajímavým řešením uchycení mobilu v obalu a spoustou dalších vychytávek. Spoléhají na výrazné detaily, které člověka upoutají.

A pozadu nezůstávají ani lidé doma. Detailů, se kterými si lze při výrobě obalů vyhrát, je přesně tolik, kolik nám fantazie dovolí. Ať už jde o zipy, ozdobné tkaničky, knoflíky, umělé kožešiny, technické materiály nebo plasty. Na výběr máme z mnoha výrobků a záleží především na našem vkusu a na tom, co od obalu očekáváme. Chceme jeden funkční obal, který vydrží všechno, nebo víc levnějších kousků, které můžeme střídat podle nálady?

FOTO: Obaly na mobil, Hello Kitty

Hello Kitty, Zdroj: dreamkitty.com

Pokud vám záleží na originalitě a nechcete mít stejné pouzdro, jako mají všichni okolo, jedinečný obal přesně podle vašeho vkusu a financí si vyrobte. Dostupných materiálů je na českém trhu dostatek, co třeba koženka nebo pletenina?

My Češi jsme vynalézaví a ruční práce umíme ohodnotit. Dřímá ve vás tvořivý duch? Chcete okolí zaujmout něčím originálním, pochlubit se svou zručností nebo někomu blízkému věnovat osobitý dárek? Na internetu najdete hodně návodů, jak na to. Inspirace je všude kolem, stačí se jen pozorně dívat!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Obaly a pouzdra na mobily konečně vypadají k světu