Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Obal na notebook ochrání vašeho miláčka a navíc dobře vypadá

Redakce

Redakce

18. 2. 2011

FOTO: obal na notebookOblečte svého miláčka. A tentokrát nemyslíme vašeho partnera, ale váš notebook. Trávíte s ním přece dost času. S trochou nadsázky se dá  říct, že je to váš přítel. Je spolehlivý, většinou neodmlouvá, zaslouží si tedy nějakou nadstandardní péči. Navíc ho těžko můžete nosit jen tak v ruce. Váš notebook zkrátka potřebuje nový obleček.

 

FOTO: Brašny na notebook

Brašny, které lahodí oku, Zdroj: builtny.com, Belkin

Brašny

Nejvýhodnějším řešením potřeby přenášet notebook z místa na místo je brašna. Počítač je v ní dobře chráněn a brašny navíc mohou vypadat pěkně a stylově. Byla by škoda zůstat u obligátní nudné černé, když máte možnost vybírat z obrovského množství barevných trendy kousků.

Seženete i takovou, která se hodí k pracovnímu outfitu. Záleží na vás, jestli chcete klasiku s popruhem přes rameno, nebo raději tašku do ruky, která bez problémů nahradí vaši běžnou kabelku. Jediným úskalím mohou být bolest zad a otlačená ramena, protože notebook přece jen nějaké to kilo váží.

FOTO: Brašna na notebook

Místo kabelky, Zdroj: Belkin

Batohy

Pokud potřebujete notebook nosit celý den, přimlouvám se za batohy, které umí být také vystajlované a navíc šetří vaše záda. Samozřejmě budete těžko nosit batoh k lodičkám a kostýmu, ale vy, kdo můžete nosit neformální oděv, se radujte. V krásném batohu váhu vašeho miláčka téměř neucítíte. Výhodou je také to, že se vám do batohu vejdou i další věci.

FOTO: Batohy na notebook

Na záda, Zdroj: Belkin

Pouzdra

A výhoda pro majitele menších kamarádů – netbooků! Vašeho mrňouska obléknete jen do pouzdra neboli sleeve a potom už ho schováte do jakéhokoli zavazadla. Rozhodně se vám nepoškrábe ani jinak neponičí.

FOTO: Obaly na notebooky - sleeves

Praktické sleeves, Zdroj: builtny.com, Roxy

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Obal na notebook ochrání vašeho miláčka a navíc dobře vypadá