Menu
TOPZINE.cz
Sport

O víkendu budou v Praze dunět hokejbalové mantinely

Redakce

Redakce

24. 6. 2010

Foto: Vhazování při hokejbalovém zápaseNemáte o víkendu co dělat a máte rádi sport, konkrétně hokejbal? Pokud ano, neváhejte a vyražte tento víkend (26. – 27. června) na hřiště na Palmovce.

Foto: Vhazování při hokejbalovém zápase

Vhazování při hokejbalovém utkání, Foto: Jakub Pražák, Topzine.cz

Hokejbalová sezóna již dávno skončila, trofeje jsou rozdané a většina hráčů se těší na zasloužený odpočinek. Ještě před ním je tu ale tradiční zakončení v podobě čtvrtého ročníku Goblins Cupu, který se mezi hráči těší velké oblibě.

Těšit se můžete na pestré složení týmů

Zajímavostí tohoto turnaje je především složení týmů, na které se nekladou žádná omezení a vedle sebe se tak potkávají hráči nejnižších pražských týmů s těmi s hokejbalové extraligy. Turnaje se zúčastní celkem deset mužstev, rozdělených do dvou skupin. V sobotu se odehrají všechna utkání ve skupinách. Startuje se v 8:00 a poslední zápas by měl končit kolem 18:00. V neděli, opět od osmi ráno, se pak podle umístění ve skupinách rozehrají zápasy o konečné pořadí. Turnaj poté vyvrcholí ve finále, které je plánované na 15:00.

Utkání hokejbalu na pražské Palmovce

Fanoušci přihlížejí hokejbalovému zápasu, Foto: Jakub Pražák

Kromě zápasů se můžete těšit i na dovednostní soutěže, kterých se zúčastní vybraní hráči z každého týmu. Dále pak můžete využít stánku s občerstvením, který po celý čas turnaje nabízí pivo za pouhých 10 Kč!

Neváhejte tedy a přijďte se o víkendu podívat na hokejbal, tvrdý a možná nejnáročnější sport vůbec!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

O víkendu budou v Praze dunět hokejbalové mantinely