Menu
TOPZINE.cz
Apetit

O podzimkách na Speciál, aneb další FFS na konci října

FFJsou to dva a půl měsíce, co z Chotěboře odjel poslední návštěvník letního Festivalu fantazie a už je na spadnutí podzimní Speciál. Na co se můžete letos 27. října až 1. listopadu těšit?

Program

Po FF Speciálu 2008 došlo k velké změně, odešel jsem po 8 letech z práce. To mi umožňuje pořádat i další FF a FFS a další akce, včetně Pragoconu, který budeme rovněž spolupořádat 28.-31.1.2010.

FF Speciál tak dostává další příděl energie a můžete se těšit na plno zajímavostí a skvělou atmosféru s cca 850 dalšími fanoušky.

FFS již není jen opakováním části programu letního FF (letos více než 1700 pořadů). FFS je plnohodnotným samostatným conem s velmi pestrým programem plným novinek, v souběžně až 15 programových liniích, až 600 pořadů. Postupně se přihlašují další a další pořady a to dokonce nejen ve stávajících, ale hned i ve dvou nových liniích – v Orientconu a  Manifestu fantastiky. Letos je program ještě rozšířený o jeden další den.

<a href=“http://www.festivalfantazie.cz/archiv/2009ffs/program/rozmisteni_ffs09.png“ target=“_blank“><b>Rozmístění programu</b></a> do jednotlivých místností a dní.

Tradičním fanouškům doporučujeme literární Avalcon Speciál o víkendu 30. 10. – 1. 11., pestrý MaelströM, dále Fantasy&historie, Futurecon, Historycon, military Jatkon a již zmíněný Orientcon. Z programu bychom vypíchli 20 nových filmů v kině, divadelní představení <b>Božská komedie 3: Soumrak Bohů </b> a večerní pořady ve Velkém sále KD Junior (diskotéka 60.-70. léta, karaoke, Půlnoční taneční, Star Trek táborák a další). Pozornost samozřejmě přitáhnou počítačová herna na novém místě, DDR, konzole MS Xbox, Nintendo Wii a Sony Playstation, dále opravdu velká herna karetních a deskových her.

Vstupné

Při přihlášení a zaplacení do 30. 9. včetně získáte slevu na vstupném. Slevu dostávají i účastníci FF09, za každý půlden účasti, rovněž lze využít slevu Siréna. <b>K přihlašování slouží speciální systém </b><a href=“http://amber.festivalfantazie.cz/“ target=“_blank“><b>Amber</b></a> a to jak předem, tak na místě.

Ubytování

Ubytovacích kapacit je dostatek pro všechny, ovšem kdo se hlásí dříve, má větší výběr. Penzion, hotel+, hotel, ubytovna, internát, lůžko ve třídě (poprvé na Speciálu), stan na chodbě ZŠ (poprvé) a spacák. Spacáky pro podzim zdražujeme, protože teplo je velmi drahé.

Služby

Pořadatelé FFS zajišťují <i>dopravu</i> speciálními autobusy z Prahy (nutno přihlášení předem) 27. 10. v 18, 30. 10. v 18 a zpět 1. 11. v 10 a 15 hodin.

Lze si objednat i rychlé bufetové <i>stravování</i>, pokud nechcete čekat v restauraci na jídlo, aby vám neutekl program.

Vlastními silami zajišťujeme bohaté <i>občerstvení</i> od 8 do 4 hodin ve FF baru, dále v buFFetu, hoFFpůdce a čajoFFně. Od párků v rohlíku, přes oblíbených 6 druhů toastů, smažené bramboráčky až po grilované maso. Několik druhů piva, lahvové i točené. A další nápoje a pochutiny.

Informujeme několika způsoby. Podrobné <i>informace</i> na stránkách, program, nástěnky, informační brožura s mapkou a dalšími užitečnými údaji, na přání s kompletními anotacemi pořadů.

Šatna, burza, prodej knih, figurek, triček, DVD, her a dalšího zboží, pomoc přednášejícím, FF kočár, telefonní Hotline v případě problémů, HelpDesk v případě technických nesnází, festivalové noviny ZáBlesk… a další služby.

Přijeďte si užít skvělou atmosféru Festivalu fantazie Speciál. Připomeňte si, jaké to bylo <a href=“http://www.festivalfantazie.cz/special/index.php?pg=../archiv/2009ff/ohlasy_ff09“ target=“_blank“>v létě na FF09</a> a jaké to bylo <a href=“http://www.festivalfantazie.cz/special/index.php?pg=../archiv/2008ffs/ohlasy_ffs08“ target=“_blank“>loni na podzim na FFS08</a>.

Další informace najdete na stránkách <a href=“http://www.festivalfantazie.cz/special/“ target=“_blank“>www.ffspecial.cz</a>.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

O podzimkách na Speciál, aneb další FFS na konci října