Menu
TOPZINE.cz
Ze světa

Nový trend v navyšování návštěvnosti na fotbalu. Sexy ženy na tribunách budí hysterii

ČTK

ČTK

8. 9. 2015

Prezident ghanské fotbalové asociace Kwesi Nyantakyi dostal netradiční nápad, jak zvýšit tristní návštěvnost tamní ligy. Na stadionech v Ghaně chce mít krásné ženy, které mají do ochozů přilákat velké množství mužských fanoušků.

fotbal_sexy_zena_stadion_mic

ilustrační foto, Zdroj: Shutterstock.com

„Říkám tuto věc stále dokola…, musíme pustit sexy ženy na naše stadiony, muži je budou ochotně následovat a chodit na fotbalová utkání. Půjdou tam záměrně kvůli těmto krásným dámám,“ řekl Nyantakyi v rozhovoru pro rádio Montie FM.

„Pamatuji si, že už jsme na jedno utkání vzali pár krásných slečen v pěkných džínech, které se pak procházely po stadionu a způsobily doslova hysterii. Muži na tribunách začali šílet, a když jim ty slečny zamávaly, byli radostí bez sebe. Musíme použít všechny triky, abychom zvýšili počet diváků,“ přidal Nyantakyi.

Návštěvy v ghanské lize za posledních deset let radikálně klesají. Důvodem je i to, že fanoušci místo návštěvy stadionů raději v televizi sledují zápasy anglické Premier League. Parlament africké země dokonce kvůli tomu zvažoval, že úplně zakáže volné vysílání zahraničních fotbalových soutěží.

Autor ČTK

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nový trend v navyšování návštěvnosti na fotbalu. Sexy ženy na tribunách budí hysterii