Nový trend v navyšování návštěvnosti na fotbalu. Sexy ženy na tribunách budí hysterii

Prezident ghanské fotbalové asociace Kwesi Nyantakyi dostal netradiční nápad, jak zvýšit tristní návštěvnost tamní ligy. Na stadionech v Ghaně chce mít krásné ženy, které mají do ochozů přilákat velké množství mužských fanoušků.

fotbal_sexy_zena_stadion_mic
ilustrační foto, Zdroj: Shutterstock.com

“Říkám tuto věc stále dokola…, musíme pustit sexy ženy na naše stadiony, muži je budou ochotně následovat a chodit na fotbalová utkání. Půjdou tam záměrně kvůli těmto krásným dámám,” řekl Nyantakyi v rozhovoru pro rádio Montie FM.

“Pamatuji si, že už jsme na jedno utkání vzali pár krásných slečen v pěkných džínech, které se pak procházely po stadionu a způsobily doslova hysterii. Muži na tribunách začali šílet, a když jim ty slečny zamávaly, byli radostí bez sebe. Musíme použít všechny triky, abychom zvýšili počet diváků,” přidal Nyantakyi.

Návštěvy v ghanské lize za posledních deset let radikálně klesají. Důvodem je i to, že fanoušci místo návštěvy stadionů raději v televizi sledují zápasy anglické Premier League. Parlament africké země dokonce kvůli tomu zvažoval, že úplně zakáže volné vysílání zahraničních fotbalových soutěží.

Autor ČTK

Nový trend v navyšování návštěvnosti na fotbalu. Sexy ženy na tribunách budí hysterii
Ohodnoťte tento článek


1 Komentář Nový trend v navyšování návštěvnosti na fotbalu. Sexy ženy na tribunách budí hysterii

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*