Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Nový trailer na Příběh hraček 3

Redakce

Redakce

3. 12. 2009

Toy StoryNové dobrodružství hraček ze světa Toy Story začíná v momentu, kdy se poté, co je majitel opustí, octnou v rukou batolat z místní školky.

Buzz a Woody už potřetí!, Zdroj: moviechutzpah.com

Buzz a Woody už potřetí! Zdroj: moviechutzpah.com

Příběh hraček 3 ze studií Walta Disneye má nový mezinárodní trailer, vytvořený na internetové stránce Trailer Addict. Přestože tento trailer je o něco méně objemný než jeho oficiální předchůdce, nabízí náhled na předtím neviděné části filmu.

Andy (vlastník hraček) se chystá na vysokou školu a jeho hračky putují do sklepa. Shodou náhod se ale Woody a Buzz ztratí a dostanou do rukou popelářům. Další věc, kterou si hračky pamatují, je jak se octly ve školce, kde se pokoušejí přežít řádění veselých, ale neopatrných předškoláků. Tam začíná jejich nový příběh.

Tom Hanks a Tim Allen se opět octnou v rolích dabérů Woodyho a Buzze Rakeťáka. Další z herců, kteří propůjčí své hlasy postavičkám, jsou Joan Cusack, Wallace Shawn, John Ratzenberger, Jodi Benson a Timothy Dalton. Animovaný film se bude promítat ve 3-D a do amerických kin přijde 18. června 2010.

Trailer je dostupný ke zhlédnutí na http://www.traileraddict.com/trailer/toy-story-3/teaser-trailer

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nový trailer na Příběh hraček 3