×
TOPZINE.cz

Nový snímek ze čtvrtého pokračování Twilight ságy: Dakota Fanning jako upírka Jane

Mladá herečka, která se stala slavnou díky snímku Válka světů, dále pak Šarlotina pavučinka nebo The Runaways, si opět zahraje ve čtvrtém snímku Twilight ságy s názvem Rozbřesk. Zopakuje si roli zlé upírky Jane.

Nový snímek z právě natáčeného Rozbřesku, Zdroj: distributor filmu

Herečka Dakota Fanning byla spatřena v půlce prosince v New Orleans, kde se postupně natáčí čtvrtý díl Stmívání: Rozbřesk. Doprovázeli ji kolegové Michael Sheen (Duel Frost Nixon, TRON: Legacy) a Jamie Campbell Bower (Harry Potter, Sweeney Todd).

Dakota se opět vrátí do role upírky Jane Volturi, která je sice překrásná, ale její věk přesahuje 3000 let. Má talent, jenž spočívá v ovládání mysli, a to způsobuje bolest.

Snímek se postupně natáčí v New Orleans, Riu de Janeiru a Vancouveru. Příběh se opět vrací k zamilované dvojici Bella-Edward, kteří se vzali a nyní musí společně čelit mnoha hrůzám v upírském i lidském životě. Do hlavních rolí se tradičně vrací Kristen Stewart a Robert Pattinson.

Producenti rozhněvali fanoušky Stmívání, když zveřejnili, že snímek bude rozdělen do dvou částí. První uvidíme v kině již v listopadu příštího roku, zatímco na druhou část si budeme muset počkat až do roku 2012. Fanoušci Twilight ságy a Harryho Pottera musí letos opravdu trpět.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..