Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Nový snímek ze čtvrtého pokračování Twilight ságy: Dakota Fanning jako upírka Jane

Veronika Jílková

Veronika Jílková

28. 12. 2010

Mladá herečka, která se stala slavnou díky snímku Válka světů, dále pak Šarlotina pavučinka nebo The Runaways, si opět zahraje ve čtvrtém snímku Twilight ságy s názvem Rozbřesk. Zopakuje si roli zlé upírky Jane.

Nový snímek z právě natáčeného Rozbřesku, Zdroj: distributor filmu

Herečka Dakota Fanning byla spatřena v půlce prosince v New Orleans, kde se postupně natáčí čtvrtý díl Stmívání: Rozbřesk. Doprovázeli ji kolegové Michael Sheen (Duel Frost Nixon, TRON: Legacy) a Jamie Campbell Bower (Harry Potter, Sweeney Todd).

Dakota se opět vrátí do role upírky Jane Volturi, která je sice překrásná, ale její věk přesahuje 3000 let. Má talent, jenž spočívá v ovládání mysli, a to způsobuje bolest.

Snímek se postupně natáčí v New Orleans, Riu de Janeiru a Vancouveru. Příběh se opět vrací k zamilované dvojici Bella-Edward, kteří se vzali a nyní musí společně čelit mnoha hrůzám v upírském i lidském životě. Do hlavních rolí se tradičně vrací Kristen Stewart a Robert Pattinson.

Producenti rozhněvali fanoušky Stmívání, když zveřejnili, že snímek bude rozdělen do dvou částí. První uvidíme v kině již v listopadu příštího roku, zatímco na druhou část si budeme muset počkat až do roku 2012. Fanoušci Twilight ságy a Harryho Pottera musí letos opravdu trpět.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nový snímek ze čtvrtého pokračování Twilight ságy: Dakota Fanning jako upírka Jane