Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Nový singl kapely High Five vás donutí vstát

Vojtěch Koval

Vojtěch Koval

19. 4. 2011

Kapela High Five pokračuje v nastoleném tempu a po půl roce vydává další singl, skladbu Wake Up. První větší počin kapely v tomto roce je předzvěstí chystané desky a na internetu se fanouškům představil dnes, v úterý 19. dubna v 15 hodin. Topzine.cz vám přináší exkluzivní možnost si singl poslechnout!

Foto: kapela High Five

Kapela High Five představila klip k singlu Our Kingdom, Foto: Martin Linhart

Téměř půl roku po úspěšném Our Kingdom představí pražská emo-popová kapela High Five další singl, skladbu Wake Up. „Oproti Our Kingdom, do které jsme vymýšleli spoustu věcí až přímo ve studiu, máme Wake Up dost připravenou. Už měsíc nehrajeme prakticky nic jiného. Snad to bude na nahrávce znát,“ říká k přípravám kytarista Ladislav Bělina. „Dost možná ani nepoznáte, že je to my, je to vážně pecka,“ směje se saxofonista Marek Černý.

Na singlu vznikajícím v nahrávacím studiu v Psárech se procentsky podílel Jakub Alexa, o mix a mastering se postaral Filip Gemroth. Kapela by se na singlu Wake Up ráda představila s novým osobitějším a přímočařejším zvukovým projevem. Wake Up je předzvěstí chystaného EP, jehož vydání se plánuje na září 2011. K singlu Wake Up také, jak je u kapely High Five zvykem, vznikne videoklip. Čtenáři Topzine.cz se také mohou těšit na chystaný rozhovor s kapelou High Five, ve kterém nám snad kluci o plánovaném EP řeknou něco víc.

High Five – Wake Up:

Nahrával: Filip Gemroth, Studio Psáry
Produkce: Kuba Alexa & High Five
Mix: filip Gemroth & Kuba Alexa
Mastering: Filip Gemroth
Hosté: Standa Matoušek (bicí), Filip Gemroth (baskytara)

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Nový singl kapely High Five vás donutí vstát