Menu
TOPZINE.cz
Hudba

George Michael uvedl nový singl: Every Other Lover In The World

Redakce

Redakce

8. 4. 2011

FOTO: George MichaelGeorge Michael dokončil svůj zbrusu nový singl a zmínil se o připravované koncertní šňůře, která prý nebude jako ta předešlá. Sedmačtyřicetiletý britský zpěvák se již dlouhodobě potýká se svojí drogovou závislostí, přesto však prohlásil, že by se své hudební kariéry nikdy nevzdal.

FOTO: George Michael

Britský zpěvák George Michael, Foto: youtube.com

Zpěvákův nejnovější singl se jmenuje Every Other Lover In The World. Před pár dny to napsal na svůj twitter a také slíbil, že už brzy zveřejní více informací týkajících se jeho nejbližšího turné. Ačkoliv se teprve jedná o přesných datech jednotlivých vystoupení, už teď svým fanouškům slíbil, že jeho turné nebude probíhat v obvyklých arénách, nýbrž se v jistém směru bude jednat o něco speciálnějšího.

Nedávno přišel s videoklipem k singlu True Faith, který si vypůjčil od skupiny New Order. Píseň o drogové závislosti ho natolik zaujala, že ji přezpíval a použil v ní elektronické harmonizační efekty. S těmi se také setkáme na jeho nové připravované desce, protože bude zahrnovat písně mající momentálně velmi blízko k tzv. club music, tedy k disco hudbě.

George, který o své homosexualitě promluvil v roce 1998. Otevřenost jeho nových písní je prý velmi podobná té, kterou zahrnuje jeho starší album Faith z roku 1987, tedy z doby, kdy o jeho sexuální orientaci ještě nikdo nevěděl. Rytmický náboj desky zdůvodňuje tvrzením, že jako gaye ho nikdy nepřestala ovlivňovat právě disco hudba. Tu heterosexuálové s přibývajícím věkem údajně přestanou poslouchat a on tuto skutečnost chtěl zdůraznit.

Kontroverzní zpěvák v minulosti proslul zejména svými drogovými a sexuálními aférami. V loňském roce šel do vězení za řízení pod vlivem marihuany, kdy zcela zfetovaný boural na severu Londýna a vletěl svým vozem do výkladní skříně fotosalonu. Nehoda se naštěstí obešla bez většího neštěstí, protože na místě nebyli žádní lidé.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

George Michael uvedl nový singl: Every Other Lover In The World