Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Nový Rambo v roce 2011!

Redakce

Redakce

13. 11. 2009

Rambo„Rambo má tentokrát dva hlavní hrdiny,“ uvedl Sylvester Stallone. Jaké další změny jsou pro diváky připraveny?

Rambo v akci už popáté!, Zdroj:aceshowbiz.com

Rambo v akci už popáté! Zdroj:aceshowbiz.com

Sylvester Stallone nedávno přinesl nové informace o svém filmu Rambo V: The Savage Hunt. V jeho emailu pro server StalloneZone herec oznamuje, že byla upravena celková kostra příběhu i postava Ramba.

„Rambo změnil směr a příběh o lovu (z názvu Savage Hunt – pozn.red.) bude zahrnovat další postavu v hlavní roli,“ oznámil Stallone. „Sám Rambo přitom v příběhu putuje přes hranice do nebezpečného města, kde zmizela spousta mladých žen.“

Stallone už předtím zveřejnil synopsi příběhu. John Rambo je opětovně povolán do vojenské služby a podstoupí misi, která se neodmítá. Spolu se svým dvaadvacetiletým loveckým parťákem, Beau Bradym má Rambo za úkol ulovit monstrum, které se nachází na sever od Arktického kruhu a míří na jih, do civilizace.

Rambo, Beau a skupina příslušníků speciálních jednotek později objeví, že kořist je ve skutečnosti nepředstavitelné monstrum, polo-lidský mutant, vytvořený nelegálními genetickými mutacemi. A i když přežijí jeho řádění a krvežíznivost, stále se musí vyrovnat s rizikem, že mutant může být nesmrtelný.

Pod pátým pokračováním Ramba jsou podepsání Avi Lerner, Kevin King Templeton a John Thompson. Sylvester Stallone si zopakuje jak roli režiséra, tak i protagonisty. Image/Millenium films odhadují premiéru snímku na rok 2011.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nový Rambo v roce 2011!