Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Nový obchod v centru Prahy nabídne kultovní americké značky

Vladimíra Pochylá

Vladimíra Pochylá

21. 10. 2010

FOTO: Oblečení od americké značky Alpha IndustriesNový obchod Freedom & Porridge, který bude otevřen 12. listopadu v Truhlářské ulici číslo 7 v Praze 1, nabídne jedinečný mix legendárních amerických značek – Alpha Industries, Abercrombie and Fitch, Dollhouse, Sean John a Rocawear. Osobitá, lehce provokativní móda prvotřídní kvality tak bude v České republice konečně dostupná nejen v e-shopech.

FOTO: Oblečení od americké značky Alpha Industries

Oblečení od americké značky Alpha Industries, Zdroj: 2media.cz

Alpha Industries, to je klasika s tradicí začínající v roce 1959, dnes považovaná za součást americké kultury. Určující je inspirace vojenskými oděvy, košile, trička, bundy, mikiny, čepice… vše aktuálním designem i materiály uzpůsobeno pro civilní nošení. Military look AI je oblíbený u mnoha hollywoodských celebrit.

FOTO: Oblečení od americké značky Alpha Industries

Oblečení od americké značky Alpha Industries, Zdroj: 2media.cz

Také značka Abercrombie & Fitch se těší mimořádné oblibě po celém světě a především v USA. Většina oblečení je navržena ve stylu vintage, který budí dojem obnošeného a otrhaného oblečení, což podtrhují i promyšlené detaily, jako je např. asymetrický šev, opraná barva, nesouměrné dírky apod.

V současné době sortiment oblečení se značkou A&F zahrnuje vše potřebné od spodního prádla přes mikiny, kalhoty, bundy, kraťasy, trika, svetry až po šaty či šátky. Vyberou si dospělí i dospívající – muži, ženy i děti v teenagerovském věku.

FOTO: Oblečení od americké značky Dollhouse

Oblečení od americké značky Dollhouse, Zdroj: 2media.cz

Kompletní sortiment stylových oděvů předkládá i progresivní americká značka Dollhouse – ovšem tentokrát pouze pro ženy.

Nabídku doplňují originální rapperské značky Rocawear (aktuálně spojená s mimořádně populárním rapperem Jay Z) a značka Sean John (rapper P. Diddy).

Nový obchod Freedom & Porridge koncepcí, způsobem prodeje a sortimentem nadchne všechny příznivce originální módy, kteří se vyhýbají nudným a unifikovaným střihům.  Freedom & Porridge, to je zábava, hravost, rebelství, svoboda, Amerika.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nový obchod v centru Prahy nabídne kultovní americké značky