Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Nový miláček YouTube: Kočka Maru, která předvádí trendy účesy

Redakce

Redakce

11. 3. 2011

Server YouTube zasáhla nová vlna a po Charlie bit my finger nebo Where the Hell is Matt přichází mourovatá kočka Maru, která s elegancí sobě vlastní předvádí trendy sestřihy a účesy!

FOTO: Kočka Maru

Hippie styl a modelka Maru, zdroj: youtube.com

Nejedná se o týrání zvířat, kdy by se neznámý japonský majitel zelenooké očky vyžíval v tom, jak číče ostříhat a nabarvit afro. Trochu ji však přece jen vypomohl a připravil pro ni zázračnou krabici, u které se kočička předvádí.

A co si tahle čtyřnohá modelka připravila na novou sezónu? První s čím číča přichází je bob s pěšinkou na stranu trochu ve stylu Agyness Deyn v odstínu vybledlé černé. Kočka krabici minutku očuchává a po chvilce prostrčí hlavu a zatváří se jako pravá topmodelka. Druhý model je o poznání odvážnější – afro v odstínu žvýkačky Hubba Bubba. Na modelce je vidět, že prvotní nervozita už opadla a ona spokojeně prostrkuje chlupatou hlavu skrz vyřezanou díru.

FOTO: Kočka Maru

Crazy sestřih

Ve třetím modelu je jasně vidět inspirace hippie stylem, který se léto co léto vrací. Rozevláté rezavé lokny pěkně ladí se smaragdovýma očima modelky.

Na řadu přichází poslední model, kde je jasně vidět kadeřníkova inspirace komiksy – modelka předvádí účes ve stylu drsné Edny Mode z Úžasňákových.

A právě poslední hair style má prozatím nejvíce oblíbenců, kteří se v diskuzi pod videem vášnivě přou nad tím, který účes je ten nej. Video má prozatím přes 430 tisíc sledování a nadšenci kočky Maru stále přibývají. Fanoušci jsou lační po dalších a dalších modelech – co třeba účes à la Rihanna nebo Taylor Swift?

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nový miláček YouTube: Kočka Maru, která předvádí trendy účesy