Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Nový film s Brucem Willisem: Sci-fi Looper

Markéta Davidová

Markéta Davidová

20. 5. 2010

Většina lidí má Bruce Willise spojeného s postavou policisty Johna McClana ze sérií Smrtonosná past 1 – 4. Na jeho další hlášky ale musíme počkat tak 2 roky, kdy by mělo být hotové páté pokračování. Snad zatím bude stačit jeho fanouškům sci-fi Looper, která by měla být hotová do konce roku 2011.

Nový film s Brucem Willisem: Sci-fi Looper Zdroj: vipwallpaper.com

Režie se ujal Rian James, který zatím natočil jen 3 filmy: krátkometrážní film o zombících, Zmizení a Bratři Bloomovi (viz. trailer), který je u nás nejznámější. Režisér často střídá žánry: od dobrodružné komedie, přes mysteriózní film přes scifi-thiller po krátkou úchylnou hororovou komedii. Jeho filmy jsou ale vždy originální.

Podle posledních zpráv z festivalu v Cannes bude ve filmu hrát kromě Bruce Willise i Joseph Gordon-Levitt, a to roli jeho syna. Gordon-Levitt již s režisérem Rianem Jamesem spolupracoval na filmu Zmizení. Dále je známý hlavně z vedlejších rolí, např. z filmu Deset důvodů proč tě nenávidím.

Děj sci-fi Looper zatím známý není, ale vzhledem ke svému žánru to vůbec není na škodu. Spíš naopak, protože si užijeme minimálně příjemný moment překvapení…

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nový film s Brucem Willisem: Sci-fi Looper