Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Nový dramatický film Milý Johne je především o lásce a válce

Veronika Jílková

Veronika Jílková

15. 2. 2010

N419552-0e666Po zhlédnutí nově chystaného filmu Dear John (Milý Johne) mi opravdu stály chlupy na rukách. Jako by do mých očí vtrhlo něco nového, pozoruhodného, krásného a přitom zase něco stejného. Něco, na co se opravdu můžu těšit. Film, který je dramatický, válečný, ale i romantický.

Milý Johne

Milý Johne

Milý Johne je další zfilmování předloh Nicholase Sparkse, mezi které například patří Zápisník jedné lásky nebo Vzkaz v lahvi.

Film představuje vojáka Johna (Channing Tatum), který je členem speciální jednotky americké armády. Při jednom z jeho volných dnů  se seznámí se Savannah (Amanda Seyfried). I když má přítele, do Johna se brzy zamiluje. Její láska je samozřejmě opětována a zamilovaný pár si užívá chvíle na pláži. Ale v jeden den jejich láska zažije velký zlom: Johna povolají zpět do armády a on musí poslechnout. Savannah si s Johnem slíbí, že si po celou dobu budou psát. Kdy bude ale Milý Johne napsáno naposledy?

Milý Johne

Milý Johne

Film o velké lásce, která musí překonat mnoho těžkostí, natočil režisér Lasse Hallström, tvůrce poetických hitů Pravidla moštárny a Čokoláda.

Originální název: Dear John

Žánr: Válečný / Romantický / Drama

Výroba: USA, 2010

Režie: Lasse Hallström

Česká premiéra: 11. března 2010

Světová premiéra: 5. února 2010

Scénář: Jamie Linden (Nicholas Sparks – román)

Kamera: Terry Stacey

Hudba: Deborah Lurie

Hrají: Amanda Seyfried, Channing Tatum, Henry Thomas, Richard Jenkins, Scott Porter, Luke Benward, David Andrews, Bryce Hogarth, Leslea Fisher, Keith Robinson a další

Distributor: Screen Gems

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nový dramatický film Milý Johne je především o lásce a válce