Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Nový Barbar Conan se dočkal první krátké upoutávky

Redakce

Redakce

16. 3. 2011

Conan zamává mečem, zatne svaly a zavdá svému mohutnému chrapláku nějakou tu drsnou repliku. I tak by se dal popsat první teaser na blížící se remake legendární fantasy. Není toho sice vidět moc, ale i tak to působí docela stylově.

Barbar Conan Zdroj: youtube.com

Příběh Barbara Conana nás zavádí do světa mytické Hyborie. Khalar Zym, válečný král a vedoucí výpravy, která si klade za úkol přivolat na svět démonické legie, jednoho dne požádá o pomoc starého přítele – cymeřského barbara jménem Corin (Conanův otec). Když Corin odmítá, Khalar nechává zavraždit nejen jej, ale i všechny z jeho vesnice. Jediným přeživším se stává chlapec jménem Conan. Z malého caparta se stává pirát, zloděj a obávaný válečník, který krůček po krůčku postupuje na své cestě za odplatou. A co nejprve vzešlo pouze z osobních pohnutek, brzo přerůstá v záchranu celé Hyborie.

V roli Conana se objeví havajský herec Jason Momoa patrně nejznámější coby futuristický tarzan ze seriálu Stargate Atlantis. Role prudkého a nepředvídatelného štvance Ronona Dexe vypadá s tou barbaří téměř totožně. Jako Khalar Zym se nám představí Stephen Lang alias hlavní záporák z Avatara.

Co nám tedy ještě zbývá ke štěstí? Vědět, kdy film dorazí do kin! Bude to 18.  srpna.

Barbar Conan

Akční / Dobrodružný / Fantasy
USA; 2011

Režie: Marcus Nispel
Hrají: Jason Momoa, Stephen Lang, Ron Perlman, Rose McGowan, Rachel Nichols, Leo Howard

Premiéra v ČR: 18. srpna 2011

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nový Barbar Conan se dočkal první krátké upoutávky