×
TOPZINE.cz

Novoroční ohňostroj v novém kabátě. Odpálen bude z Vltavy

OhňostrojPraha na Nový rok pro své obyvatele a návštěvníky chystá tradiční velkolepý ohňostroj. Pyrotechnická show nabídne několik inovací. Ohňostroj bude odpálen ze sedmdesátimetrové lodi kotvící na Vltavě a doprovodí jej operní skladby významných skladatelů. Pro Pražany bude připraveno i zábavné odpoledne.
 
 

Ilustrační foto, Zdroj: hollis.nh.us
Ilustrační foto, Zdroj: hollis.nh.us

Ohňostroj prvního dne roku 2010 ponese název Květinový duet a odstartuje v tradiční osmnáctou hodinu nově mezi Čechovým a Štefánikovým mostem. Nejlepší viditelnost bude z obou mostů, z nábřeží Edvarda Beneše, z Dvořákova nábřeží a také z Letenských sadů od kyvadla. Patnáctiminutovou světelnou show bude možné sledovat za hudebního doprovodu Beethovenových, Prokofjevových či Verdiho skladeb. Slyšitelné budou z obou mostů a nábřeží, diváci mimo dosah hudby si mohou doprovod naladit na rozhlasové stanici Regina 92,6 FM.

Od patnácti hodin se budou moci Pražané na nábřeží Na Františku účastnit zábavného odpoledne za doprovodu hudebních seskupení. Vystoupí kapely Mandrage, Bek Ofis, a jiné. Stejně jako v předešlých letech, i letos budou v místě konání ohňostroje dopravní uzavírky. Kdo s dostatečným časovým předstihem využije městskou hromadnou dopravu, neprohloupí.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..