Menu
TOPZINE.cz
Divadlo

Novinky z Ungeltu: Štěpánek s Adamovskou to dali dohromady nejen v televizi

Redakce

Redakce

2. 10. 2011

FOTO: Zkouška nové hry v Divadle Ungelt.Pražské Divadlo Ungelt připravuje první hru nové sezóny 2011/2012.  Jedná se o titul Vzpomínky zůstanou od Bernarda Sladea v hlavních rolích se Zlatou Adamovskou a Petrem Štěpánkem. Premiérové uvedení hry se koná 18. listopadu.

FOTO: Zkouška nové hry v Divadle Ungelt.

Realizační tým na první zkoušce hry Vzpomínky zůstanou Zdroj: divadloungelt.cz

V půlce září proběhla v Divadle Ungelt zahajovací zkouška nové inscenace Vzpomínky zůstanou.  Zlata Adamovská, Petr Štěpánek, Lucie Štěpánková, Vilém Udatný – to jsou jména, na která se můžete těšit spolu s režijním umem Viktora Polesného.

Příběh lásky a střetu generací

Divadelní hra Vzpomínky zůstanou Bernarda Sladea je příběhem o lásce, rodinných poutech a generačním střetu hodnot. Mladá úspěšná žena se zamiluje do muže  staršího o více než dvacet let. Chtějí se vzít, avšak naráží na odpor její matky, které vadí nejen věkový rozdíl. Co je hlavním důvodem matčina nesouhlasu a jak dopadne celý příběh, to se dozvíte v prostorách kamenné scény Divadla Ungelt.

Premiéra nového titulu se koná 18. listopadu. Jako hudební poradce a autor scénické hudby byl pověřen Petr Malásek, scénu a kostýmy má na starost Alena Schäferová.

FOTO: V Divadle Ungelt proběhla první zkouška nového titulu

Zahajovací zkouška nové divadelní inscenace

Divadlo Ungelt bylo slavnostně otevřeno 2. října 1995 Milošem Kopeckým. Kamenná scéna se nachází na pražském Starém Městě v historické budově ze 14. století. Nabízí komorní atmosféru s diváckou kapacitou necelé stovky často zcela vyprodaných míst.

Vzpomínky zůstanou

Kde: Divadlo Ungelt, Malá Štupartská 1, Praha 1 – Staré Město

Kdy: od 18. listopadu 2011

Vstupenky: 350 Kč

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Novinky z Ungeltu: Štěpánek s Adamovskou to dali dohromady nejen v televizi