Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Novinky na DVD a Blu-ray: Poznáš, až to přijde?, Tatínek nebo Pokušení

Jiří Hannich

Jiří Hannich

30. 5. 2011

Reese Whiterspoon se nemůže rozhodnout, který chlap pro ni bude lepší: zda citlivý George Paula Rudda, nebo akční Matty v podání Owena Wilsona. Komedie Poznáš, až to přijde? v tomto týdnu útočí na vaše domácí přehrávače.

Poznáš, až to přijde? (USA, 2010)

Kotě, dej mi ještě šanci, Zdroj: distributor filmu

Když Lisu vyloučí ze sportovního týmu, přijde o smysl svého života. V ten samý den úplnou náhodou potká George, jenž je stejně zklamaný, jelikož se právě dozvěděl, že ho federální úřady podezírají z finančního podvodu, který nespáchal. Lisa pozve George na večeři, což ale vůbec nerozdýchá její sebestředný přítel, jinak profesionální baseballový nadhazovač, Matty. Lisa si najednou řekne, že pohár její trpělivosti definitivně přetekl, opustí Mattyho a plánuje, že se pustí do nového dobrodružství. Problém je v tom, že vlastně ani neví, jak by to dobrodružství mělo vypadat, a především, který muž bude stát po jejím boku, až to přijde.

Žánr: Komedie/Romantický/Drama

Režie: James L. Brooks

Hrají: Reese Witherspoon, Paul Rudd, Owen Wilson aj.

Zvuk: český (Dolby Digital 5.1), anglický (DTS na Blu-ray)

Titulky: české, anglické

Bonusy: Směny navíc, komentáře tvůrců, vynechané scény, nepovedené záběry, Rozhovor Jamese L. Brookse a Hanse Zimmera, The George: Komentář k Georgeovi, fotogalerie

Pokušení (USA/Kanada/Francie, 2009)

Catherine a její muž David představují navenek úspěšný pár, kterému nechybí nic k dokonalosti. Pod touto líbivou slupkou se však skrývá závadný obsah. Catherine se totiž domnívá, že ji David podvádí. Rozhodne se otestovat jeho věrnost a najme si krásnou prostitutku Chloe, která se má Davida pokusit svést. Netuší, že tím spustí lavinu událostí, které navždy změní její manželství.

Žánr: Drama/Thriller

Režie: Atom Egoyan

Hrají: Julianne Moore, Liam Neeson, Amanda Seyfried aj.

Zvuk: český, anglický (Dolby Digital 5.1)

Titulky: české

Bonusy: interaktivní menu, výběr scén

Tatínek (ČR, 2004)

Zdeněk a Jan Svěrákovi, uprostřed pan Oscar

Dramatický pohled na pracovní a soukromý život Zdeňka Svěráka a na oscarový rodinný tvůrčí tandem, který zrodil Obecnou školu, Kolju a Tmavomodrý svět. Divák má možnost poznat kouzlo mnoho desítek let trvající sounáležitosti, na jejíchž základech stojí úspěch slavného divadelního cimrmanovského souboru. Pohled do dětství odhalí neznámé odrazy osobních prožitků Zdeňka Svěráka ve filmech, které podle jeho scénářů vznikly. Snímek rovněž mapuje těžké období Zdeňkova vztahu se svým synem Janem, prostoupené bolestnou tvůrčí krizí.

Žánr: Dokumentární

Režie: Jan Svěrák, Martin Dostál

Hrají: Zdeněk Svěrák, Jan Svěrák, Ladislav Smoljak aj.

Zvuk: český (Dolby Digital 5.1)

Titulky: české

Bonusy: O tvůrcích, nepoužité scény, Rodinné album, Oblíbené scény z 20 filmů, fotogalerie, faktografické titulky

Divočáci (USA, 2007)

Parta kamarádů se rozhodne radikálním způsobem opepřit svůj nudný život na předměstí a vydá se na motorkářský výlet napříč Amerikou. Oddech od práce a všedních povinností, o kterém tak dlouho snili, je konečně tady. Ani jeden z nich však nemá tušení, že se během cesty za svobodou a volností setkají se skutečným motorkářským gangem jménem Del Fuegos a že je čekají odhalení překvapivých tajemství ve vlastních řadách.

Žánr: Akční/Dobrodružný/Komedie

Režie: Walt Becker

Hrají: Tim Allen, John Travolta, Marisa Tomei aj.

Zvuk: český (Dolby Surround 2.1), anglický (Dolby Digital 5.1)

Titulky: české, anglické

Bonusy: Motorky a rvačky: Jak se natáčeli Divočáci, Jak přimět ženu, aby Vám dovolila koupit motorku, Sekáči v kůži, Chilli paprička a další vystřižené scény, alternativní konec, komentář tvůrců

Lupiči paní domácí (USA, 2004)

Ačkoli na to profesor Goldthwait Higginson Dorr nevypadá, plánuje největší loupež století. Na pomoc si sezval odborníky na slovo vzaté. Základnou zločinců se stává sklep nic netušící paní Munsonové. K nevoli všech zúčastněných se právě tato milá a překvapivě důvtipná stará dáma stává největším nebezpečím, které může ohrozit úspěch akce. Kvinteto lupičů se ji proto rozhodne odstranit. Zlikvidovat paní domácí ale nebude jen tak…

Žánr: Komedie/Krimi

Režie: Joel a Ethan Coenovi

Hrají: Tom Hanks, Irma P. Hall, Tzi Ma aj.

Zvuk: český, anglický (Dolby Digital 5.1)

Titulky: české

Bonusy: Gospely k filmu, Facky bolí, Danny Ferrington: Muž v pozadí orchestru

Dále vychází: Nemilosrdný, Disney: Kouzelné filmy (série nejpovedenějších animáků), Barva kouzel aj.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Novinky na DVD a Blu-ray: Poznáš, až to přijde?, Tatínek nebo Pokušení