Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Nová CD tento týden: Drsní Kiss, sladcí Blue i akustický Justin Bieber

Radka Tichá

Radka Tichá

30. 1. 2013

Poslední lednový týden je, co se týče nových alb, opravdu hojný. Pomyslné ovoce sklízí hlavně notoricky známá jména jako Kiss, Blue nebo mladičký, ovšem neméně známý Justin Bieber.

Kiss, Zdroj: archiv pořadatele

Kiss Zdroj: oficiální stránky kapely

Kiss – Casablanca Singles: 1974 – 1982

Americká hard rocková kapela Kiss známá svým bizarním líčením a vizuálním ztvárněním koncertů přichází s limitovanou edicí 29 CD singlů, které vydala v úspěšných 70. a 80. letech přes label Casablanca. Pro všechny skalní i méně zapálené fanoušky přináší pohromadě hity jako Nothing to Lose, Beth, či Rock And Roll All Nite.

Justin Bieber – Believe Acoustic

Kanadský krasavec a idol mnoha dospívajících dívek stihl natočit další album. Tentokrát se jedná o akustickou verzi loňského velmi úspěšného alba Believe, kterého se prodalo několik milionů kusů.  Na albu nalezneme 11 songů. Těšit se můžeme na úpravy hitů jako Boyfriend, As Long As You Love Me, Be Right a aktuální pecky rádií Beauty and Beat, na které hostovala Nicki Minaj.

Blue – Roulette

Britská pop vokální skupina složená ze čtyř pohledných mužů u nás není novinkou. Známé jsou hity jako One Love, Breathe Easy, či U Make Me Wanna. Jedna z nejslavnějších chlapeckých kapel roku 2000 se po pauze vrací s novým albem. Úvodní skladba se nazývá Hurt Lovers a podle prvních ohlasů by se mohla stát velkým hitem i u nás.

Blue – Hurt Lovers

Ben Harper / Charlie Musselwhite – Get Up!

Dvojnásobný držitel Grammy se dal dohromady se známým bluesovým hráčem na harmoniku, aby natočili společné album Get Up!.  Album lze označit jako směs blues, gospelu a R & B. Produkoval ho sám Ben Harper  a jedná se již o jeho dvanácté studiové album.  Úvodním singlem je skladba I Don“t Believe (A Word You Say).

Various – Grammy Nominees 2013

Poslední novinkou je devatenáctá kompilace vydaná na počest pětapadesátého ceremoniálu udílení cen Grammy. Grammy Nominees každoročně připomíná jména nejsledovanějších aktérů všech kategorií hudby. Toto album nabízí dvaadvacet skladeb interpretů patřícím k největším kandidátům na vítězství. Uslyšíte na něm hity jako Somebody That I Used To Know od belgického zpěváka Gotye, We Are Young americké formace Fun, nebo skladbu letošního léta Call Me Maybe od Carly Rae Jepsen.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nová CD tento týden: Drsní Kiss, sladcí Blue i akustický Justin Bieber