Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Novinky na CD: Duben 2013 přinese Debbi,Paramore nebo Fall Out Boy

Standa Kafka

Standa Kafka

25. 3. 2013

Letošní duben je na nové desky poměrně skromný, i tak se ale během tohoto měsíce dočkáme několika zajímavých kousků. Přinášíme tipy na ty, které byste si rozhodně neměli nechat ujít.

FOTO: Hudební novinky na CD

Hudební novinky na CD. Foto: Filip Blažek, TOPZINE.cz

FOTO: DebbiDebbi- Love, Logic & Will

Na druhé album česko-německé zpěvačky Debbi se můžeme těšit 15.dubna. Českými hudebními étery už koluje její první singl z nové desky, balada nazvaná You Take MeThere.

K písni existuje už i videoklip, který se natáčel ve Slezském divadle v Ostravě a střídají se v něm záběry zpívající Debbi s prostřihy baletních tanců. Podle této ukázky na druhé desce Debbi dospěla, tak se nechme překvapit, co přinese kompletní album.

FOTO: Will.I.AmWill.I.Am – #willpower

Po několika odkladech se fanoušci konečně dočkají desky amerického producenta, DJ, skladatele a zakladatele formace Black EyedPeas, Will.I.Ama. Ten má na albu opět hodně hostujících umělců, jako třeba Britney Spears, Justina Biebera, Davida Guettu nebo Chrise Browna.

Zatím Will.I.Am uveřejnil tři singly, z nichž první dva se umístily na vysokých pozicích ve všech možných hitparádách po celém světě. Třetí singl #that Power vyšel zatím teprve na americkém kontinentě, my Evropané se ho teprve dočkáme.

FOTO: The Flaming LipsThe Flaming Lips- The Terror

Americká parta, která loni patřila k vrcholům festivalu Colours of Ostrava, vydává 1. dubna svou už třináctou desku The Terror. Vyjít by měla i ve speciální stříbrné edici na dvou vinylech, čímž má navázat na speciální edice předchozích nahrávek.

The Flaming Lips slaví letos třicet let na scéně a za svou kariéru nasbírali i tři ceny Grammy, z toho dvě z nich patřili kategorii Nejlepší rockové performance.

FOTO: ParamoreParamore – Paramore

Čtvrté studiové album nachystala na pulty americká kapela Paramore, v čele s charismatickou zrzkou Hayley Williams. Bude to jejich první nahrávka, při jejímž natáčení se museli obejít bez dvou zakládajích členů, bratrské dvojice Joshe a Zaca Farrových.

Celkem bude na nové desce sedmnáct nových songů, fanoušci se tak mohou těšit na bezmála hodinu naplněnou dosud nepoznanými posluchačskými zážitky.

FOTO: Fall Out BoyFall Out Boy – Save Rock and Roll

Po čtyřleté hudební odmlce, kdy to chvílemi vypadalo, že Fall Out Boy se už nikdy nedají dohromady, konečně vychází nové album Save Rock and Roll, na nějž hodlá kapela navázat koncertním turné. Nahrávání probíhalo v tajnosti v loňském roce a konečné potvrzení vydání novinky proběhlo až letos začátkem února.

Datum, kdy deska oficiálně spatří světlo světa, bylo stanoveno na 16. dubna a těšit se můžeme i na spolupráci FallOut Boy s Eltonem Johnem nebo Courtney Love.

FOTO: Iggy & The StoogesIggy & TheStooges – Ready to Die

„Očekávejte staré dobré The Stooges,“ prohlásil producent alba Ed Cherney.

Skupina kolem charismatického Iggyho Popa vydává svou další nahrávku po šesti letech, a navazovat by prý měla na kultovního album Raw Power. Pop dokonce natočil video-upoutávku, ve které se obul do Smashing Pumpkins a prohásil, že The Stooges rozhodně neobnovili pouze z komerčních důvodů. Koncem dubna se o tom budeme moci přesvědčit na vlastní poslech.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Novinky na CD: Duben 2013 přinese Debbi,Paramore nebo Fall Out Boy