Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Novinky na CD: 20. týden patří Demi Lovato i bývalé člence ABBY

Radka Tichá

Radka Tichá

15. 5. 2013

Tento týden se můžeme těšit na mnoho zajímavých desek. Vydává teprve dvacetiletá Disney hvězda Demi Lovato i bývalá členka skupiny ABBA Agnetha Faltskog.

FOTO: Hudební novinky na CD

Hudební novinky na CD. Foto: Filip Blažek, TOPZINE.cz

FOTO: Demi Lovato - Demi Demi Lovato – Demi

Zpěvačka, herečka a také porotkyně zatím poslední řady amerického X-Factoru, Demi Lovato, vydává své již čtvrté studiové album s jednoduchým názvem Demi.

Na CD je k nalezení 13 skladeb s velmi emociálními a osobními texty, ovšem mladičká interpretka věří, že se s nimi posluchači ztotožní. Za své mluví singl Heart Attack, který krátce po vydání obsadil první příčky hitparád.

FOTO: Agnetha Faltskog - AAgnetha Faltskog – A

Tuto zpěvačku známe nejspíše především jako pohlednou blondýnku z hudební skupiny ABBA, jež se zapsala do dějin jako jedna z nejúspěšnějších populárních kapel všech dob.

Album A produkoval Jorgen Elofsson, který psal hity pro Kelly Clarkson, Britney Spears nebo Céline Dion. Většina skladeb z alba vzešla právě z jeho pera.

FOTO: Tereza Kerndlová - Singles CollectionTereza Kerndlová – Singles Collection

První výběr nejlepších singlů populární popové zpěvačky poukazuje na její dosavadní hitparádové úspěchy a fanoušky nejvíce oblíbené písně, které nasbírala od roku 2002 po současnost.

Bývalá členka skupiny Black Milk má za sebou i mnoho sólových úspěchů. Od účasti na hudební soutěži Eurovize, po nedávno získané ocenění zpěvačky roku televize Óčko a Českého slavíka za videoklip roku.

FOTO: Next Collective - Cover ArtNext Collective – Cover Art

Covery známých hitů jsou v jazzu poměrně častým jevem, není proto divu, že se na albu Cover Art objevují přední ikony zmíněného stylu.

Kapela Next Collective je výtvorem labelu Concord, jenž se snažil o představení nových jazzových tváří na jednom albu. Poslechnout si tak lze tvorbu Logana Richardsona, Krise Bowerse, Waltera Smithe, Geralda Claytona či Matthewa Stevense.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Novinky na CD: 20. týden patří Demi Lovato i bývalé člence ABBY