Novinky na CD: 20. týden patří Demi Lovato i bývalé člence ABBY

Tento týden se můžeme těšit na mnoho zajímavých desek. Vydává teprve dvacetiletá Disney hvězda Demi Lovato i bývalá členka skupiny ABBA Agnetha Faltskog.

FOTO: Hudební novinky na CD
Hudební novinky na CD. Foto: Filip Blažek, TOPZINE.cz

FOTO: Demi Lovato - Demi Demi Lovato – Demi

Zpěvačka, herečka a také porotkyně zatím poslední řady amerického X-Factoru, Demi Lovato, vydává své již čtvrté studiové album s jednoduchým názvem Demi.

Na CD je k nalezení 13 skladeb s velmi emociálními a osobními texty, ovšem mladičká interpretka věří, že se s nimi posluchači ztotožní. Za své mluví singl Heart Attack, který krátce po vydání obsadil první příčky hitparád.

FOTO: Agnetha Faltskog - AAgnetha Faltskog – A

Tuto zpěvačku známe nejspíše především jako pohlednou blondýnku z hudební skupiny ABBA, jež se zapsala do dějin jako jedna z nejúspěšnějších populárních kapel všech dob.

Album A produkoval Jorgen Elofsson, který psal hity pro Kelly Clarkson, Britney Spears nebo Céline Dion. Většina skladeb z alba vzešla právě z jeho pera.

FOTO: Tereza Kerndlová - Singles CollectionTereza Kerndlová – Singles Collection

První výběr nejlepších singlů populární popové zpěvačky poukazuje na její dosavadní hitparádové úspěchy a fanoušky nejvíce oblíbené písně, které nasbírala od roku 2002 po současnost.

Bývalá členka skupiny Black Milk má za sebou i mnoho sólových úspěchů. Od účasti na hudební soutěži Eurovize, po nedávno získané ocenění zpěvačky roku televize Óčko a Českého slavíka za videoklip roku.

FOTO: Next Collective - Cover ArtNext Collective – Cover Art

Covery známých hitů jsou v jazzu poměrně častým jevem, není proto divu, že se na albu Cover Art objevují přední ikony zmíněného stylu.

Kapela Next Collective je výtvorem labelu Concord, jenž se snažil o představení nových jazzových tváří na jednom albu. Poslechnout si tak lze tvorbu Logana Richardsona, Krise Bowerse, Waltera Smithe, Geralda Claytona či Matthewa Stevense.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*