Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Noví Transformers budou mít za posilu Velkého robotího bratra

TransformersPodle časopisu Empire nás ve třetím pokračování slavných Transformerů čeká menší překvapení a změna: vedle Optima Primea se objeví robotek jménem Sentinel Prime. Ten bude mít roli ochránce a rádce nám již známého Optima.

Transformers

Třetího dílu Transformerů se dočkáme již v červenci, Zdroj: distributor filmu

Třetí díl o robotech, kteří mění svou podobu v různé mašiny od aut přes letadla až po domácí spotřebiče, s názvem Transformers: The Dark of the Moon přijde do kin opět s něčím novým – a tím je posila Sentinel Prime. Tento nový Autobot bude tzv. Velkým bratrem pro Optima Prima, kterého známe již z předešlých dvou dílů. Sentinel je dokonce jako ostatní postavy z filmu v prodeji jako hračka.

Nový snímek o hodných Autobotech a zlých Decepticonech přinese mnoho změn. Michael Bay ale na svém postu režiséra zůstal a do třetice všeho dobrého se s radostí pustil do dalšího robotího projektu.

Ve filmu opět uvidíme zlého Megatrona, který spojí síly s novým Shockwavem. Autoboti a Decepticoni se tentokrát střetnou na Měsíci a jediným zachráncem světa nebude nikdo jiný než Sam Witwicky (Shia LaBeouf) a jeho kamarád Bumblebee v podobě sportovního auta.

Premiéra filmu je naplánovaná na 1. července 2011.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Noví Transformers budou mít za posilu Velkého robotího bratra