Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Nové singly tohoto týdne: Rihanna, Christina Aguilera i Lana Del Rey

Denisa Šebestová

Denisa Šebestová

29. 9. 2012

Americké popové hvězdy se předhánějí. Za poslední týden stihly Rihanna, Christina Aguilera i Lana Del Rey vydat nové singly. TOPZINE.cz vám nabízí k poslechu všechny tři.

FOTO: Christina Aguilera

Christina Aguilera Zdroj: christinaaguilera.com

Christina Aguilera dnes vydala singl Your Body, který se objeví na následujícím dlouho očekávaném albu. Video je uvedeno poznámkou, že při natáčení nebylo ublíženo žádným mužům.

Toto oznámení se po zhlédnutí klipu zdá být poměrně případným. Zpěvačka v něm totiž vystupuje jako mužům nebezpečná kráska.

Kalifornská star Lana Del Rey se minulý týden objevila v reklamě pro oděvní značku H&M, pro niž nazpívala coververzi songu z padesátých let Blue Velvet.

Čtěte více o Blue Velvet v podání Del Rey

Tento týden Lana Del Rey přidala ještě nový song nazvaný Ride. Je na něm znát zpěvaččin typický zvuk. Nahrávala ho s proslulým americkým producentem Rickem Rubinem, který je známý zejména zálibou v míchání rozmanitých žánrů. Má na kontě spolupráci s Red Hot Chili Peppers, Linkin Park či společný singl Aerosmith a Run D.M.C. Walk This Way.

Lana Del Rey – Ride

[youtube-height=25]nvb8wdBglpw[/youtube]

Nový song se objeví na reedici Lanina debutu Born to Die. Ta bude kromě původních skladeb obsahovat zmíněné Blue Velvet a Ride a nádavkem šest dalších tracků. Datum vydání je stanoveno na 12. listopadu letošního roku.

Rihanna – Diamonds

[youtube-height=25]kOGBIbqXwYE[/youtube]

Pozadu za svými kolegyněmi nezůstává ani barbadoská hvězda Rihanna. Tuto středu pronikl do éteru její singl Diamonds. Nová nahrávka má podle zpěvaččiných slov velmi pozitivní, veselý zvuk. Diamonds předchází jejímu zatím bezejmennému sedmému albu. To má vyjít v listopadu letošního roku.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nové singly tohoto týdne: Rihanna, Christina Aguilera i Lana Del Rey