Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Nové Komando bez Arnolda Schwarzeneggera? Bohužel

Redakce

Redakce

6. 5. 2010

KomandoV posledním Terminátorovi se objevil jen díky CGI, ve filmu Predátoři se neobjeví vůbec. Nyní přijde Komando. Zdá se, že se můžeme připravit na další předělávku filmu s Arnoldem Schwarzeneggererm – bez Arnolda.

Arnold Schwarzenegger ve filmu Komando Zdroj: motifake.com

Podle serveru Deadline se o remake akčního filmu z roku 1985 pokusí studio Fox. Schwarzenegger zde hrál vojáka ve výslužbě a otce dcery (Alyssa Milano), kvůli jejíž záchraně z rukou únosců se vrací zpět do akce. Byl to vlastně první film se Schwarzeneggerem, kde se propojila akce a humor.

Nový režisér i herec v hlavní roli

Jako režiséra a scénáristu najalo studio Fox Davida Ayera, jehož posledním filmem byli Street KingsKeanu Reevesem z roku 2008. Ayerova dosavadní filmařská kariéra je spojena hlavně s průměrnými akčními filmy, ale na kontě má i scénáře ke kriminálce Training Day a válečnému dramatu Ponorka U-571.

KomandoCommando Arnold Schwarzenegger

Komando

Výhodou pro jeho nejnovější projekt může být Ayerova zkušenost z jednotek Seals. Zároveň ve prospěch remaku může hrát i fakt, že Komando obvykle není řazené mezi nejlepší Schwarzeneggerovy filmy. Není jasné, kdo kalifornského guvernéra nahradí v hlavní roli.

[poll id=“13″]

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nové Komando bez Arnolda Schwarzeneggera? Bohužel