Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Nové fotky z připravovaného filmu Miley Cyrus: The Last Song

the_last_song14Právě zveřejněné fotky nám představí skutečnou tvář Miley Cyrus: její lásku k hudebnímu umění, kterou opět projeví i v jejím novém snímku The Last Song.

The Last Song

The Last Song

Fotky, které byly nedávno uveřejněny na internetu, nám představí mladou krásku Miley Cyrus. Brzy do našich kin vtrhne s novým filmem The Last Song (zde více). Na obrázcích je vyfocena v zahradě u klavíru, tedy na místě, se kterým se nejvíce sžívá, protože hudba je to, pro co žije. Miluje ji, a proto je jí věnován významný prostor i v jejím novém filmu.

S kolegou Liamem Hemsworthem tvoří zamilovanou dvojici během letních prázdnin, které tráví u otce. Miley, neboli Veronica Ronnie Miller, je teenagerka jak se patří a matka ji a bratra Jonaha poslala za otcem k moři. Tam se Veronica s otcem opět sblíží, když objeví svoji společnou lásku k muzice. Díky plážovému volejbalu se tam seznámí s již  zmiňovaným Liamem, neboli Willem Blakeleem,  do kterého se později zamiluje.

Miley Cyrus: The Last Song

Miley Cyrus: The Last Song

Film je založený na velmi úspěšném stejnojmenném románu Nicholase Sparkse.  Autor si roli Veronicy prý představoval přesně tak, jak ji vyzařuje Miley. Vedle hlavní dvojice uvidíme ve filmu Grega Kinneara, Kelly Preston a Bobbyho Colemana, který ztvárnil bratra Veronicy. Walt Disney Pictures uvede film v USA koncem března nebo začátkem dubna.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nové fotky z připravovaného filmu Miley Cyrus: The Last Song