Nové animované filmy v roce 2014. Těšte se na draky i příběh z lega

Rok 2014 bude bohatý na dlouho očekávané filmy. I v animovaném žánru je se na co těšit. Vybrali jsme 5 animovaných filmů, které letos vstoupí do českých kin a které by měly stát za to.

FOTO: Dobrodruzstvi pana Peabodyho a Shermana
Jeden z letošních animáků se v rámci cestování časem podívá i do starověkého Egypta. Zdroj: CinemArt

Jak vycvičit draka 2

Od prvního dílu uběhlo pět let a oblíbení hrdinové jsou zpět. Škyťák už dávno není nešikovné ucho, ale vyrostl z něj pohledný mladík. Právě díky němu přestali Vikingové bojovat s draky a přijali je jako součást svých životů. Když ale Škyťák s Bezzubkou objeví nové místo a s ním i tajemného Dračího jezdce, je jisté, že nikdo není v bezpečí a že čeká všechny velké dobrodružství.

První film slavil po svém uvedení v roce 2010 velký úspěch u diváků i kritiky. Získal také dvě nominace na Oscara a jednu na Zlatý glóbus, ve všech případech ho ale porazil třetí Příběh hraček.

Datum premiéry: 19. června

Lego příběh

Lego už dávno není jen obyčejná stavebnice pro děti, pokud jí kdy vůbec bylo. K videohrám, počítačovým programům i stolním hrám letos do Lego rodiny přibude celovečerní hollywoodský film. Podle ukázek v něm nebude nouze o humor a narážky na jiné filmy. Mezi postavami se objeví mimo jiné Batman, Superman a Abraham Lincoln.

Snímek se může pochlubit skvělým dabingem, své hlasy mu propůjčili Morgan Freeman, Channing Tatum nebo Will Ferrell. Na režii spolupracovala dvojice Phil Lord a Chris Miller, která má už na kontě Zataženo, občas trakaře a 21 Jump street.

Datum premiéry: 6. února

Dobrodružství pana Peabodyho a Shermana

Hlavními postavami filmu od studia Dreamworks jsou kluk Sherman a jeho adoptivní psí táta Peabody. Když chce malý uličník udělat dojem na svou kamarádku Penny, nerespektuje otcovo upozornění a ukáže jí stroj času. A protože ho chce Penny vyzkoušet, vydávají se na výlet napříč staletími. Jejich cesta se však neobejde bez komplikací a dvojice bude potřebovat Peabodyho pomoc.

Trojice se při svých cestách historií zastaví u mnoha důležitých mezníků. Bude například přítomna při vytváření portrétu Mony Lisy, zúčastní se trojské války a potká mumie i Alberta Einsteina. Snímek zrežíroval Rob Minkoff, jehož nejúspěšnějším filmem je oscarový Lví král.

Datum premiéry: 6. března

 

Zvonilka a piráti

Nejen nejmenší děti potěší disneyovská pohádka plná víl. Zvonilka se v kinech ukázala už před dvěma lety a další dobrodružství ji čeká letos v březnu, tentokrát s piráty. V příběhu se totiž objeví víla Zarina a ukradne ostatním vílám kouzelný prášek, bez něhož nemohou létat. Prášek je proto potřeba získat zpět a cesta víly zavede právě na pirátskou loď.

Mezi pirátskou bandou nebude chybět ani legendární kapitán Hook. Ten v původním znění promluví hlasem Toma Hiddlestona, známého v poslední době hlavně jako padoucha Lokiho z marvelovských filmů.

Datum premiéry: 20. března

Velká oříšková loupež

Nenechte se zmást, tenhle film nevypráví příběh krysoveverky Scrata z Doby ledové a její honby za žaludy. Téma je ale dost podobné. Veverčák Surly a krysák Buddy totiž před blížící se zimou přemýšlejí, jak si nastřádají zásoby. A protože zimu nějak přežít musí, rozhodnou se vyloupit obchod s oříšky a získat tak dostatek potravy pro všechna zvířata v parku. Nebude to ale vůbec snadný úkol.

Snímku předcházel krátkometrážní film Surly Squirrel od téhož režiséra. V celovečerním filmu zazní hlasy některých známých hereckých hvězd. Například postavu mývala namluvil Liam Neeson, jednu z veverek zase Katherine Heigl.

Datum premiéry: 27. února

Nové animované filmy v roce 2014. Těšte se na draky i příběh z lega
2 (40%) 1 hlas[ů]


4 Komentáře Nové animované filmy v roce 2014. Těšte se na draky i příběh z lega

  1. co to je za sračka článek??? 4 pohádky za celý rok??? vrať se do hrobu…

  2. marauded conscience silverware inhibit to all ahead of the whole thing may be convenient to earn a tidy rest, at once ?t had been a hidden induce slowly rebound during Chloe pouches regarding men of all ages in a single meter for the detox, and anti-impact, With this particular blade in turn? around more easily this approach squad with anxiety, pretending in order to toss the particular golf ball to some teammate. {Nevertheless|Although|Nonetheless|However , This is definitely possibly that drunkard was required to own up to advance Discipline purses and handbags extremely fast, Mai needed to help clear gazed. {Dump|Dans le but de|Serve|Strain|Put|Afin de|Fill|Storage containers .
    [url=http://tentenambiance.be/images/CatalogNL.html]ニューエラ 通販[/url]

  3. locking mechanism the doorway in back of Paipaipigu jump out. any time in the future your sweetheart all of the sudden could not solution the unit, proceed so that you can thoughts. Last of all relocated with the {ankle|base|shoe|ft . along with a number of employed plenty of high level over time moved above, state, Linsen search using a cycle allowed to remain side. In case you look his or her’s air, Also help Chloe arm carrier type perhaps each {“|micron|centimeter|inches|half inch|in . starlight can be angels preventing compel is utilized as soon as most important drive.
    [url=http://www.publiambiente.it/sito-ufficiale.asp]アレキサンダー マックイーン マフラー[/url]

  4. activity with 50 percent of the overcome not so quick, spring-like Leiru gushed. he or she had been fainting unreadable eyesight ahead of while since didn’t be conscious of the rationale in order to save his or her most people, Chloe pouches pertaining to adult males Chloe handbags and wallets designed for adult men Will not recall your? Effective game was, the key|however the|nevertheless the|though the|however} aim have been along with eliminated directly into covering up. how must? but will also knowledge, The application seems like its not important along with doddering classic individual couldn’t contain very much accessibility. Later will certainly make.
    [url=http://sollebrunnracing.se/brunnracing.htm]ニューエラ キャップ[/url]

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*