Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Nové album Craiga Davida Signed Sealed Delivered bude v březnu

Hana Dittrichová

Hana Dittrichová

18. 2. 2010

david-craigSvou pátou desku pokřtí 22. března hvězda britského r’n’b Craig David. Po výběrovém albu Greatest Hits z roku 2008 se tentokrát vytáhne s absolutními novinkami.

Zdroj: Promo foto Davida Craiga

Craig David, Zdroj: archiv

David svou kariéru nastartoval v roce 2000, kdy se jeho sólová pecka Fill Me In dostala na samotný vrchol britského hudebního žebříčku. Poté natočil ještě tři další velice úspěšné singly a skvělý začátek uzavřel svým prvním albem Born To Do It, které si po celém světě koupilo sedm milionů jeho fanoušků a stalo se tak multi-platinovou deskou ve více než dvaceti zemích.

Na zdařilé první album navázal deskami Slicker Than Your Average (2002), The Story Goes (2005), Trust Me (2007) a Greatest Hits (2008), a přestože ani jedna z nich nedosáhla takového úspěchu jako jeho prvotina, našly si všechny nemalé číslo svých posluchačů.

Nyní představí David po dvouleté odmlce dvanáct nových hitů na desce, jejíž název je inspirován zpěvákovým nejoblíbenějším songem Stevieho Wondera Signed, Dealer, Delivered, I’m Yours, který mezi novinkami najdete i v předělané verzi. Prvním trackem alba Signed Sealed Delivered je ovšem taneční píseň One More Lie (Standing In The Shadows), kterou si můžete poslechnout už teď.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nové album Craiga Davida Signed Sealed Delivered bude v březnu