×
TOPZINE.cz

Nová sezóna: Repelent na muže?

repelent-1S každou novou sezónou přijde i do našich šatníků něco staronového. Historie se stále opakuje. Ale z některých „staronovinek“ se může vyklubat repelent pro muže. Pokud je to návrháři myšleno jako záměr, tak se tomu můžu po prvním protáhlém obličeji jen zasmát, ale pokud to má být myšleno vážně, začne to nabírat zcela jiné obrátky.

Například kalhoty se zvýšeným pasem, svého času dost hojně viděno i po ulicích měst, mají za úkol zvýraznit pas, stáhnout bříško a celkově budete sexy. Skutečnost je taková, že nemůžete dýchat, takže toho moc nesníte, nicméně dlouhodobé sezení je noční můrou pro tyto sexy kalhoty. A co ten všudypřítomný termín, který je přívlastkem téměř každého oděvu: sexy? Sexy pro koho, na co, za co? Já vám nevím, ale proč se cítit za každou cenu sexy? Nestačí cítit se v šatech pohodlně? Nestačí, že trápíme nohy na příšerných podpatcích? Musíme terorizovat i zbylé části těla?

Má úvaha byla původně vyvolána po zhlédnutí fotek kalhot tzv. harémového typu. Jich se především týká označení repelent. Nebo se snad mužům takový obleček na ženách opravdu líbí? Když se tak dívám na vychrtlé modelky, oděné do tohoto nejnovějšího hitu, musím s potěšením konstatovat, že ani jim to nesluší. Nebo snad už někdo z vás neodolal a harém si domů pořídil a přijde vám, že se za vámi lidi, že jsou v němém okouzlení ze sexy kalhot, které vám obepínají nohy? Proč nemohou návrháři přijít každou sezónu místo s visačkou sexy s přídomkem: V tomto se budete cítit vážně božsky?

Každá z nás samozřejmě tvrdí, že si vybírá zcela podle svého uvážení ignorujíc diktát módy, jenže ve skříni či na sobě po lehce kritické objektivitě, musíte uznat, že sem tam to „ujede“ každé, a domů si pořídí něco vážně „sexy“ moderního, co si na sebe vezme jen jednou, protože němý úžas kolemjdoucích je vyjádřením skutečné pravdy a všechny víme jaké.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..