Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Nova Rock 2010: Rammstein, Green Day i The Prodigy

Redakce

Redakce

16. 3. 2010

!Vstupenky!Rakouský festival Nova Rock je požitkem snad pro každého hudebního fanouška. Má velký žánrový záběr, od pop-punku až po death metal, a jeho šestý ročník se uskuteční 11. až 13. června na rakousko-slovensko-maďarském pomezí v Nickelsdorfu. Letos láká na hvězdné Green Day, Rammstein, Bullet for my Valentine nebo The Prodigy.

Zdroj: archív skupiny

Heaven Shall Burn, Zdroj: archiv skupiny

Jeden z největších evropských festivalů se posunul zase o krůček dopředu. Letošní obsazení je opravdu velké a zdaleka nekončí. Jedním z headlinerů letošního ročníku jsou němci Rammstein, kteří nedávno vydali kontroverzní album Liebe Ist Für Alle Da s ještě kontroverznějším klipem Pussy. Můžete se těšit i na Green Day (USA), kteří dostali cenu Grammy za nejlepší rockové album (21st Century Breakdown).

>>> Koupit vstupenky zde <<<

Za zmínku ještě určitě stojí britší The Prodigy, Beatsteaks (GER), Slayer (USA), Deftones (USA), Heaven&Hell (UK), Bullet For My Valentine (UK), Alice In Chains (USA), Stone Sour (USA), As I Lay Dying (USA), Heaven Shall Burn (GER), Unearth (USA) a spousta dalších.

Festival se uskuteční 11. až 13. června v lokalitě Pannonia Fields II u Nickelsdorfu. Cena vstupenky je 120 eur a koupit ji můžete už nyní zde.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nova Rock 2010: Rammstein, Green Day i The Prodigy