Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Nová reedice desky Pussycat Dolls, Doll Domination, má šmrnc!

Redakce

Redakce

9. 9. 2009

doll-dominationDívčí skupina Pussycat Dolls se díky velkému úspěchu desky Doll Domination rozhodla vydat její reedici. Holky pár skladeb přidaly, pár ubraly a výsledek?

Nové Doll Domination obsahuje devatenáct skladeb, z toho patnáct jich je původních. Na první poslech vám to může připadat nudné a stejné, jako by se téměř nic nezměnilo. Opak je ale pravdou. Za reedicí Doll Domination stojí opět silná produkce, která odvedla skvělou práci. Mezi hlavními můžu jmenovat hvězdného producenta Polow da Pona, který s holkami spolupracoval na singlech Whatcha Think About That nebo Out Of This Club.

Hlavním trhákem nového Doll Domination bude určitě anglická verze skladby Jai Ho! (You Are My Destiny), na které Pussycat Dolls spolupracovaly s hollywoodským skladatelem A. R. Rahmanem. Ten za skladbu Jai Ho! v původním znění k Milionářovi z chatrče letos dokonce získal Oscara. Čtyřmi novými skladbami jsou tedy Jai Ho!, remix písně Hush, HushPainted WindowsTop of the World, kterou televize MTV The City použila jako úvodní znělku do nové reality show.

Zdroj: pcdmusic.com

Zdroj: pcdmusic.com

V hitparádách můžete nyní sledovat čerstvý videoklip k písni Hush hush, který je jako vždy nabitý sexy pózami a tanečky. Osobně však  za svou nejoblíbenější skladbu z tohoto alba považuji I Hate This Part, která už v českých hitparádách většinou dobojovala, předtím ale také výrazně zabodovala.  Deska je obecně vzato poměrně dost dynamická, což ji řadí mezi ty zábavnější, které vás dokáží roztančit.

Holkám z Pussycat Dolls bych mohla tradičně vytknout jen to, že nemají výraznější hlasové projevy. Kromě Nicol Scherzinger se tam holky dost ztrácí a vy nemáte šanci poznat, která z nich vám zrovna zpívá. Pravda ale je, že co holky nemají v hlase, to doženou svými žhavými výstupy, jak na živo, tak i v klipech.

Desku nakonec hodnotím pozitivně a doporučuji. Ovšem stále tu zůstává závěrečná otázka pro každého z vás: „Stojí vám čtyři nové skladby za koupi dalšího cédéčka?“

Pussycat Dolls – Doll Domination

Vydáno: 13. dubna 2009

Celkový čas: 73:49

Skladby: When I Grow Up, Bottle Pop, Whatcha Think About That, I Hate This Part, Takin’ Over The World, Out Of This Club, Who’s Gonna Love You, Happily Never After, Magic, Halo, In Person, Elevator, Hush Hush Remix, Love The Way You Love Me, Whatchamacallit, I’m Done, Jai Ho (You Are My Destiny), Painted Window, Top of the World

Vydavatel: Universal Music

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nová reedice desky Pussycat Dolls, Doll Domination, má šmrnc!